Kapat

Hive (HIVE) Coin nedir?

Anasayfa
Blockchain Hive (HIVE) Coin nedir?

HIVE, blockchain sektöründen geleneksel sermaye piyasalarına bir köprü kuran, büyümeye yönelik, halka açık bir şirkettir. HIVE, Ethereum gibi kripto paraları çıkarmak için yüksek güçlü bilgi işlem varlıklarını kullanan nispeten yeni bir kamu şirketidir.

Basitçe söylemek gerekirse, HIVE bir kripto para madenciliği firmasıdır. Kripto para birimlerinde ödenen ödüller için Ethereum gibi blockchain ağlarındaki işlemleri doğrular. HIVE, sürekli olarak Ethereum gibi yeni nesil dijital para birimleri üreten İzlanda ve İsveç’teki en son teknoloji GPU tabanlı dijital para madenciliği tesislerine sahiptir. HIVE ayrıca Bitcoin gibi yeni basılmış dijital para birimleri üreten bulut tabanlı ASIC madenciliği de yapıyor.

GPU tabanlı ve ASIC tabanlı madencilik arasındaki fark nedir?

Bir ASIC veya uygulamaya özgü entegre devre Bitcoin madenciliği için tasarlanmış tek amaçlı bir yongadır. Çip sadece bu amaç için özel olarak üretilmiştir ve Bitcoin’den başka bir şey çıkarma esnekliği yoktur.

Bir GPU veya grafik işleme birimi ise birçok farklı kripto para biriminde madencilik yapabilir ve bunlar arasında geçiş yapma esnekliğine sahiptir. GPU tabanlı madencilik, bilgisayar kaynaklarını mevcut ve yeni kripto para birimlerine madencilik için daha karlı hale getirmenin yanı sıra yapay zeka ve grafik oluşturma ve özel Blockchain hesaplama gibi diğer yüksek verimli bilgisayar uygulamaları için tanımlama ve odaklama esnekliği sağlar.

Hive (HIVE) Coin 27.04.2020 tarihinde Binance borsasında listelenmiştir.

Hive (HIVE) coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknobur

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  VeChain ( VEN ) coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir