Kapat

Huawei Android 10 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Anasayfa
HABER Huawei Android 10 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Google ile yaşanan sorunlardan sonra ciddi sıkıntılar yaşayan Huawei geçtiğimiz ay yeniden anlaşmanın sinyalini vermişti. Google tarafından henüz konu hakkında resmi bir açıklama yapılmasa da yakın zamanda Google yeni cihazlar için Huawei markasına destek vereceğini açıklayacaktır. Tüm bu gelişmelerin yanı sıra hale hazırda Huawei telefon kullanıcılarının aklında tek bir soru var yakın zamanda açıklanacak yeni Android 10 güncellemesini Huawei telefonlar alacak mı?

Google tarafından Huawei Andorid desteğinin sona erdirildiğine dair yapılan açıklamalardan sonra Huawei telefonların yeni güncellemeyi alıp almayacağı merak konusuydu. Huawei daha önce yaptığı açıklamada hale hazırda üretilmiş yada daha önceden satılmış cihazlarda Android güncelleme desteğinin devam edeceğini net bir şekilde ifade etmişti.

Geçtiğimiz gün yayınlanan Android 10 güncellemesi alacak telefonlar listesinde Huawei marka cihazları gören kullanıcılar bir nebze olsa rahatladılar. Bazı kullanıcılar telefonlarında güncellemeyi görmeden rahatlamayacak gibi duruyor. Öyle ki bu konu hakkında forum sitelerine binlerce soru yöneltildi. En çok merak edilen konu “Huawei telefonlara Android 10 ne zaman gelecek” oldu. Bu konuda diğer markalar ile aynı anda güncelleme yayınlanacağını söyleyebiliriz. Android 10 güncelemesi alacak Huawei cihazları sizler için listeledik.

Huawei Android 10 Güncellemesi Alacak Telefonlar

Huawei P30 Pro, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 X, Huawei Mate 20 X 5G, Porsche Design Huawei Mate 20 RS, Huawei P20 Pro, Huawei P20, Huawei Mate 10 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Bilgisayar oyunları cinsiyetçiliği güçlendiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir