Kapat

Huawei Bildirim Sesi Açma | Değiştirme

Anasayfa
Çözüm Huawei Bildirim Sesi Açma | Değiştirme

Huawei marka akıllı telefonunuzda uygulama bildirimlerini açıp kapatabilir yada değiştirebilirsiniz. Örneğin Facebook, Instagram gibi sürekli bildirim gelen uygulamaların bildirim sesini kapatabilirsiniz. Mesaj, Mail gibi sık kullandığınız bölümlere ayrı bir bildirim sesi belirleyebilirsiniz. Peki Huawei telefonlarda bildirim sesi nasıl açılır? Huawei telefonlarda bildirim sesi açmak çok kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek bildirim sesini rahatlıkla değiştirebilirsiniz.

Huawei Bildirim Sesi Açma ve Değiştirme

→ Ayarlar

→ Sesler

→ Bildirim

  • Cihazdaki Müzikler
  • Ön Ayarlı Zil Sesleri

→ Ön ayarlı zil seslerinden istediğiniz bildirim sesini seçebilir yada cihazdaki müzikleri bildirim sesi yapabilirsiniz.

Bu işlem sonrasında bildirimleri açık olan uygulamalardan bildirim geldiğinde seçmiş olduğunuz bildirim sesi çalacaktır. Huawei uygulama bildirimleri makalemizden uygulamalara özel bildirim yapılandırma ayarlarına erişebilirsiniz.

Huawei Uygulama Bildirimlerini Kapatma

Huawei telefonunuzda bazı uygulamaların bildirimlerinden sıkıldıysanız ve kapatmak istiyorsanız. Bildirimler menüsünde ekranında bildirimlerini sessize almak istediğiniz uygulamaya tıklayın ve açılan ekranda bildirimleri kapatın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  PUBG FPS Arttırma Rehberi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir