İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Huawei Kilit Ekranı Bildirim Açma | Gizleme [ÇÖZÜM]

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Android cihazlarda kilit ekranında bildirim içeriğini görünmesi ile alakalı çoğu kullanıcı sıkıntı yaşıyor. Akıllı telefonunuza şifre koysanız bile gerekli ayarlar yapılmadıysa ekran kilitliyken bile mesaj içeriğiniz görünebilir. Huawei marka telefonlarda kilit ekranında bildirim içeriğini gizlemek için bir kaç ayar yapılması gerekmektedir.

Özellikle WhatsApp, Facebook Messenger ve diğer mesajlaşma uygulamalarından gelen bildirimlerin kilit ekranında görünmemesi için mutlaka bu ayarların yapılması gerekiyor.

Huawei telefonlarda kilit ekranında bildirim içeriğini gizlemek için uygulama aşağıdaki ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor.

Huawei Ekran Kilitliyken Bildirim Gizleme

Ayarlar

→ Bildirimler (İşaretler, Kilit Ekranı Bildirimleri)

→ Kilit ekranında bildirimlerini kapatmak istediğiniz uygulamayı seçin.

→ Daha sonra açılan ekrandan Kilit Ekranı Bildirimleri seçeneğini seçiyoruz.

  • Göster
  • Asla
  • Bildirim İçeriğini Gizle

Seçeneklerden kilit ekranı bildirimlerini açabilir, kapatabilir yada kilit ekranında bildirim içeriğinin gizlenmesini sağlayabilirsiniz.  Huawei telefonlarda kilit ekranı bildirimlerini düzenleme işlemlerini istediğiniz uygulamaya özel olarak Bildirim Yönetimi menüsünden yapabilirsiniz.  Bildirim yönetimi menüsünden istediğiniz uygulamaya özel olarak “Huawei kilit ekranı bildirim içerik açma, huawei kilit ekranı bildirim gizleme, huawei kilit ekranı bildirim gösterme” işlemlerini yapabilirsiniz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar