Kapat

Huawei Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

Anasayfa
Çözüm Huawei Share Nedir? Nasıl Kullanılır?

Huawei Share , Huawei firmasının Barselona’da yapılan MWC 2019 lansmanında tanıttığı yeni bir dosya paylaşım servisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu servis tek dokunuşla telefonunuz ve bilgisayarınız arasında yüksek hızda dosya aktarımı yapmanıza olanak sağlıyor.

Huawei Share isimli yeni servis OneHop adı verilen NFC etiketi yardımı ile telefonlar ve bilgisayarlar arasaında yüksek hızlı veri aktarımı yapmanıza olanak sağlıyor. 30 MBps hızın desteklendiği bu servis tek bir hamleniz ile metin , fotoğraf , video veya dosya gibi kullanıcı için önemli olan içeriklerin paylaşımına izin veriyor.

Özellikle ülkemiz pazarına bugünlerde giren yeni Matebook serisi bilgisayarlarda bulunu OneHop NFC etiketleriyle önemli bir yeri olacağını düşündüğümüz bu servis cihazlarınız arasında tam performanslı bir bağlantı noktası oluşturuyor. EMUI 8.0 ve daha üstü arayüzlerde çalışabilen Share servisi çift yönlü bir aktarım imkanı sunuyor.

Tüm bunların yanında Huawei Share kullanarak akıllı telefonunuzu sallayarak kayut tuşuna basıldığı anda Huawei marka dizüstü bilgisayarların anlık görüntülerine 60 saniyeye kadar ulaşılabiliyor.

Huawei Share Nasıl Kullanılır?

Huawei Share servisini kullanmak oldukça basit. Öncelikle telefonunuzda NFC özelliğinizi aktif etmeniz gerekiyor. NFC özelliğini aktif ettiğiniz andan itibaren telefonunuzu yeni Matebook serisi bilgisayarların NFC stickerlarına yaklaştırmanız yeterli olacaktır. Telefonunuzu Huawei Matebook serisi bilgisayara görselde göründüğü gibi yaklaştırıp göndermek istediğiniz dosyayı seçmeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir