Kapat

Huawei Watch GT Yenilendi!

Anasayfa
HABER Huawei Watch GT Yenilendi!

Huawei firmasının P30 ve P30 Pro lansmanında karşımıza yeni nesil akıllı saat Watch GT çıkıyor. İşte yenilenen Huawei Watch GT akıllı saatinin fiyatı ve özellikleri;

Markanın Paris’te düzenlediği lansman etkinliğinde Huawei P30 Pro ve P30 akıllı telefon modellerinin yanı sıra yeni akıllı saati Watch GT ortaya çıktı. Bir önceki nesliyle tasarımsal olarak neredeyse birebir aynı olan saat daha gelişmiş bir işletim sistemi ve uygulama gamıyla müşterileri sevindirecek gibi görünüyor.

Klasik bir saat tasarımını benimseyen Huawei Watch GT modeli bir önceki neslinde olduğu gibi gövdesinin sağ tarafında iki büyük kontrol tuşu barındırıyor. En önemli değişimi boyutlarında yaşayan Watch GT artık 46 mm ve 42 mm olarak iki farklı versiyon ile satın alınabiliyor. Tüm bunların haricinde 42 mm boyutuna sahip model seramik bezel kesime sahip.

Huawei markasının akıllı saatlerinde Android Wear işletim sistemi yerine firmanın kendi geliştirdiği Lite OS işletim sistemi bulunuyor. Uygulama açısından ilk neslinde oldukça problem yaşayan Lite OS işletim sistemine firma el atmış. Buna istinaden Huawei markası kendi getirdiği güncellemelerle kullanıcının uygulama açısından çektiği açıkları kapatmayı hedefliyor. Ayrıca bir önceki neslinden farklı olarak yeni modelde üçüncü parti saat arayüzleri çevrimiçi mağaza desteği alacak. Böylelikle kullanıcıların hayli yetersiz gördüğü sayılı arayüz çeşitlerine alternatifler olacak.

Huawei Watch GT yeni nesilinde 4 farklı kayış rengi ile gelecek. 1.39″ boyutunda OLED ekrana sahip olacak model gelişmiş seviyede aktivite takibi yapabilecek.

Yenilenen Huawei Watch GT modelinin yurt dışı fiyatları ise şu şekilde;

46 mm : 249 Euro

42 mm: 229 Euro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  YouTube Premium Artık Türkiye'de!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir