Kapat

I-Life Zed Note ‘IL-1106-232’ Notebook İncelemesi!

Anasayfa
İnceleme I-Life Zed Note ‘IL-1106-232’ Notebook İncelemesi!

İlk Bakış:

Bugün yapacağımız incelememizin konuğu I-Life Zed Note ikisi bir arada notebook modeli. Sadece internet pazarından erişilebilen I-Life markasının ikisi bir arada modeli özellikle tablet fiyatına Windows 10 cihaz arayanların önemli bir alternatifi diyebilirim. Özellikle sadece günlük işler ve Office programlarını kullanacak kişiler için biçilmiş kaftan olan bu cihazın genel özelliklerini inceleyeceğiz.

Kutu tasarımı ve içeriği:

Cihazın kutusu küçük ve oldukça şık görünüyor. Kutuda beyaz rengi tercih eden firma kutusunun ön ve arka kısmında cihazın teknik bilgilerine yer vermiş. Ön tarafından önemli teknik detaylar belirtilirken , arka kısmında ise daha detaylı teknik bilgilerini konumlandırmış. Kutu içeriğinde bulunanlar ise şu şekilde;

  1. I-Life Zed Note notebook
  2. 1 adet 5V Şarj Adaptörü
  3. Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzu
  4. Garanti Belgesi

Tasarım:

Basit ve sade bir tasarımı olan Zed Note modeli tamamen katlanabilir yapıda. Cihazın dış kısmı fırçalanmış metalden oluşuyor. Katlanabilir bir cihaz olmasından dolayı bu alan çizilmeye müsait diyebiliriz. 11.6″ ekran boyuna sahip olan cihaz 1920 x 1080 çözünürlük ve parlak paneliyle iyi bir ekran deneyimi sunuyor.  Son olarak cihazın Touchpad tasarımından bahsetmek istiyorum. Standart bir Touchpad kullanıldığını belirtmeliyim. Touchpadda çoklu parmakla hareket ettirme özelliği olması bu segment için oldukça başarılı.,

Özellikler ve Performans:

  • Intel Atom x5-z8350 ( 2MB Cache Bellek , 1,9 GHz işlemci hızı)
  • 2 GB DDR3 1333 MHz RAM
  • 32 GB eMMC depolama birimi
  • 1920×1080 FHD ekran paneli

I-Life Zed Note modeli özellikle günlük kullanıcılar için oldukça iyi bir tercih. Günlük kullanımda internet gezintisi , Office programlarını kullanmak gibi işler için yeterli performansı sunuyor. Özellikle eMMC diskinin hızlı çalışmasında dolayı performansına bu fiyat bandı için oldukça iyi diyebilirim. Arzu ettiğiniz takdirde 128 GB SD Kart ile cihazı destekleyebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Lenovo Yoga 720 ve 520 modelleri tanıtıldı

Genel Bakış:

I-Life Zed Note modeli özellikle uygun fiyatlı , Windows 10 yazılımına sahip cihaz arayan müşteriler için güzel bir tercih. Fiyat Performans anlamında oldukça iyi şeyler sunabilen Zed Note bence kendi kategorisinde oldukça iyi işler başarıyor. I-Life Zed Note internet üzerinde satılıyor ve ortama fiyatı 900TL civarında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir