Kapat

ICN Coin ‘ICONOMI’ Nedir? “Herkes İçin Ekonomi”

Anasayfa
Kripto Para ICN Coin ‘ICONOMI’ Nedir? “Herkes İçin Ekonomi”
ICN Coin (ICONOMI) Nedir?

ICONOMI endeks fonlarına yatırım yapmak konusunda kullanıcılarına yardımcı olmayı amaçlayan bir platformdur. Endeks fonlarına yatırım yapmak, çeşitli menkul kıymetler veya varlıklardan oluşan geniş bir yelpazede riski dağıtır ve tek bir varlığa yatırım yapmaya göre farklı avantajlar sağlar.

ICONOMI, kullanıcıların geniş yelpazedeki farklı endeks fonlarından seçim yapmalarını mümkün kılar, yatırım sürecini düzene sokar ve araştırmalar için fazla zaman harcamaksızın giderek büyüyen kripto pazarına erişmelerini sağlar.

Arkasındaki Ekip

Token’ların dijital varlık yatırımıyla yönetilmesini sağlayan merkezi olmayan bir yönetim platformu içeren ICONOMI platformu, 2016 yılında Slovenya’da CEO Tim M. Zagar ve CTO Jani Valjavec tarafından kurulmuştur.

ICONOMI ekibi, platformun amacını ve hedeflerini şöyle belirtiyor:

“Dünyadaki herkesi birbirine bağlayan ve ekonomide aktif rol almak için kendilerine eşsiz bir araç seti sağlayan bir şirket inşa ediyoruz. ICONOMI’nın misyonu, herkese dijital varlık dünyasına girme şansını vermek ve ekonomiyi daha açık ve bağlı hale getirmektir. “

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Facebook Libra Coin ve Dijital Cüzdan Calibra’yı Tanıttı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir