Kapat

IGTV Videoları Instagram Ana Sayfada Gösterilmeye Başlandı

Anasayfa
HABER IGTV Videoları Instagram Ana Sayfada Gösterilmeye Başlandı

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören IGTV için yeni bir güncelleme yayınlandı. Yaz aylarında son kullanıcı ile buluşturulan 10 dakikalık videoların yayınlanmasını sağlayan IGTV videoları artık ana sayfada gösterilmeye başlandı.

IGTV özelliği ile son zamanların popüler video paylaşım uygulamalarına kullanıcı kaptırmak istemeyen Instagram bu alanda bir çok yeniliğe daha hazırlanıyor. Kişisel video paylaşımı konusunda kullanıcıları yakın zamanda bir çok yenilik bekliyor.

Son güncelleme ile IGTV’de yayınlanan videolar, yapılan son güncelleme ile ana sayfa akışında karşımıza çıkmaya başladı. Ana sayfada karşımıza IGTV videolarının bir dakikalık özet niteliğindeki kesitleri yayınlanıyor. Eğer videonun tamamını izlemek isterseniz videoyu açmanız gerekiyor.

Instagram yayınladığı bu son güncelleme ile hem ana sayfadaki bir dakikalık video kuralını aşmamış, hem de IGTV içeriklerinin daha çok izlenmesini sağlamış oldu. Bu güncelleme ile kullanıcıların takipçileri ile daha fazla etkileşime girmesi planlanıyor.

Instagram’da yapılmasını istediğiniz bir güncelleme var mı? Bu konudaki görüşlerinizi yorum kısmından bize yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  WhatsApp materyal tasarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir