Kapat

IMDb Kendi Film ve Dizi İzleme Sitesini Yayınladı

Anasayfa
HABER IMDb Kendi Film ve Dizi İzleme Sitesini Yayınladı

Bir film hakkındaki tüm detayları öğrenmek için çoğu kişi tarafından ilk olarak ziyaret edilen IMDb, video yayın sektörüne giriyor. Reklamlar ile desteklenen ücretsiz bir film ve dizi izleme servisi olan Freedive’ı piyasaya süren IMDb’nin bu servisine şu anda sadece ABD’den erişilebiliyor.

Sitedeki filmleri ve dizileri, kayıtlı IMDb veya Amazon kullanıcıları ve Amazon Fire TV sahipleri izleyebiliyor. Sitenin sürekli olarak geliştirileceği platforma yeni filmler ve diziler geleceği belirtildi. Ayrıca filmlerin IMDb sayfasında Freedive’de kullanılabilir olup olmadıkları da gösterilecek.

Platform çoğu reklam destekli olan sitelerdeki gibi bir reklam anlayışı benimsemiş gibi görünüyor. Geçen sana hakkında ilk defa bahsedilen bu platform ile Amazon 70 milyar dolarlık televizyon reklam pazarında kendine yer bulmayı planlıyor.

Freedive, filmleri “80’lerin Hitleri”,“Bilim Kurgu”,“Heyacan ve Korku”ve “Aile”gibi kategorilere ayırıyor. İçerdiği filmler ve gelecek olan diziler ile birlikte platform şimdiden rakiplerine göre iyi bir iş ortaya koyuyor. Sitede ayrıca IMDb’nin özgün içerikleri olan No Small Parts ve The IMDb Show gibi yapımlar yer alıyor.

Sitenin Türkiye’de kullanıma açılıp açılmayacağını ise henüz bilmiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir