Kapat

Initiative Q Nedir? Nasıl Davetiye Alınır?

Anasayfa
Kripto Para Initiative Q Nedir? Nasıl Davetiye Alınır?

Daha önce PayPal tarafından satın alınan Fraud Sciences isimli ödeme güvenlik sistemi gibi çeşitli projeler altında imzası bulunan Saar Wilf tarafından geliştirilen Initiative Q, kendisini “geleceğin ödeme sistemi” olarak tanımlıyor.

Q ödeme ağı; esnek, kullanımı kolay ve ucuz bir ödeme ağı oluşturmak için son on yılda ödeme endüstrisinde gerçekleşen en iyi teknolojik gelişmeleri entegre etmeyi amaçlıyor.

Initiative Q, ödeme ağını yeni bir küresel para birimi ile ilişkilendirerek ve bu para birimini ilk kullanıcılara ücretsiz olarak dağıtarak benimsenme sorununu çözmeyi planlıyor.

Initiative Q – Davetiye Alma

Initiative Q ödeme sistemine kayıt olabilmek için öncelikli olarak bir başkası tarafından davet edilmeniz gerekiyor. Aşağıda bizim tarafımızdan sağlanan bağlantı ile kayıt olabilirsiniz. Kaydınız bizim tarafımızdan onaylanacaktır.

https://initiativeq.com/invite/G0N5cIXZQ

Initiative Q tarafından iddia edildiği üzere bir kişi 26,260Q‘ye kadar ödül kazanabiliyor. Ayrıca projenin mobil uygulamasını indirmek de ödül kazanmanızı sağlıyor.

‎Initiative Q Mobile
‎Initiative Q Mobile
Developer: Initiative Q
Price: Free
Initiative Q
Initiative Q
Developer: Initiative Q
Price: Free

Şirket tarafından belirtildiği üzere, proje şu anda oldukça erken aşamada ve yol haritası üzerindeki aşamalar riskli olabileceğinden dolayı projenin başarılı olamama ihtimali var.

Projenin başarılı olup olmayacağını önümüzdeki yıllarda göreceğiz.


Davetiyenin çalışmaması durumunda bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Ethereum Başlangıç Adresine Yanlışlıkla 1 Milyar Dolar Gönderildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir