Kapat

Instagram AD Etiketi nedir? Nasıl kullanılır?

Anasayfa
HABER Instagram AD Etiketi nedir? Nasıl kullanılır?

Instagram AD Etiketi nedir? Instagram İsim Etiketi ne işe yarıyor? Instagram Ad Etiketi nasıl çalışıyor? Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram yeni özellikler ile kullanıcı deneyimini arttırmaya devam ediyor. Instagram’ın daha önce sınırlı sayıda kullanıcıya açtığı test aşamasındaki Ad Etiketi özelliği, kullanıcıların artırılmış gerçeklik selfie’leriyle özelleştirilmiş etiketler oluşturmalarına olanak tanıyor.

Bu etiketlerin kullanım şekli ise tıpkı Kare Kod'da olduğu gibi telefon kamerasıyla tarandıklarında karşıdaki kişinin ismini yazmadan onu takip etmeyi mümkün kılmalarıdır.  Instagram'a yeni gelen Ad Etiketi özelliği sayesinde artık kullanıcılar platformda birbirlerini aramak zorunda kalmayacaklar.

Instagram Mavi Tik Alma koşulları değiştirildi. Doğrulanmış hesaba sahip olmak için hemen başvuru yapabilirsiniz. Instagram Mavi Tik Alma makalemizdeki yönergeleri takip edip başvuru yapabilirsiniz.

Instagmra isim etiketi sayesinde bir kullanıcı telefonundan arkadaşının ad etiketini taratarak anında arkadaş listesine ekleyebilecek bu sayede kullanıcılar arasında etkileşimlerin artması planlanıyor.

Daha hızlı ve daha kolay iletişim yöntemleri için girişlerine devam eden Instagram'ın yeni özelliği çok ses getirecek bir takım yenilikleride beraberinde getirecek.

 

Instagram AD Etiketi Nasıl kullanılır?

→ Instagram Profilinize giriş yapın

Sağ Üst köşedeki Üç Çizgi simgesine tıklayın

Ad Etiketi özelliği tıklayın

Bu bölümde size ait Instagram Ad Etiketi açılacaktır. Alt kısımdan Ad Etiketi Tara bölümü ile arkadaşlarınızın Ad Etiketlerini taratıp listenize ekleyebilirsiniz. Instagram Ad Etiketi aynı zamanda Instagram Ara bölümünde sağ üst köşesinde de bulunmaktadır. Bu butona tıklayarak Ad Etiketi özelliğini kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir