İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Arkadaş Ekleme Sınırı Nedir? | Kaç Kişi Eklenebilir?

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da takipçi sayısını arttırabilmek için çoğu kullanıcı aynı anda bir çok hesabı takibe alıyor. Instagram bu konu üzerine toplu takip etkinlikleri için bir sınırlama getirdi. Peki aynı anda Instagram arkadaş ekleme, takip limiti kaç kişi ile sınırlanıyor? Instagram günlük takip etme limiti var mıdır?

Instagram arkadaş ekleme sınırı belirli süre ve sayı ile belirlenmiştir. Instagram toplu takipçi ekleme uygulamalarını kullanan kişiler bu sınırlamaya dikkat etmelidir. Aksi halde Instagram hesapları kapatılacaktır.

Instagram arkadaş ekleme sınırı güvenlik açısından belirlenmiş bir kuraldır. Toplu takip uygulamaları yüzünden çoğu kullanıcı Instagram’dan soğumaya başladı. Durum böyle olunca Instagram takip limiti 2018 yılı ile birlikte biraz daha düşürüldü.

Instagram aynı anda en fazla 160 kişi takip etmenize olanak tanımaktadır. Instagram’da ard arda yapılan takipler 160 sınırı aşıldığında Spam olarak değerlendirilmektedir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram’da bir günde takip edilebilecek arkadaş limiti maksimum 7500‘dür. Instagram günlük takip etme limiti aşıldığında “Hata: Daha fazla kişi takip edemezsiniz” mesajı ile karşılaşırsınız. Instagram limitleri bu gibi durumları, istenmeyen spamları engellemek amacı ile belirlenmiştir.

Instagram günlük takip, arkadaş ekleme limi aşıldığında ne yapılmalıdır? Instagram takip sınırı kaldırma var mıdır?

Instagram günlük takip limiti aşıldığında daha fazla arkadaş eklemek için takibe aldığınız kişilerden bazılarını takipten çıkartmanız gerekmektedir.

Instagram arkadaş ekleme sınırını arttırmanın yada kapatmanın başka bir yöntemi yoktur.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...