Kapat

Instagram Beğenileri Neden Görünmüyor?

Anasayfa
HABER Instagram Beğenileri Neden Görünmüyor?

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram radikal bir karar alarak paylaşımlardaki beğeni sayısını uygulamadan kaldırdı. Instagram beğenileri yeni güncelleme ile birlikte paylaşımlardan kaldırılacak ve fotoğraflardaki beğeni sayısını sadece paylaşımı yapan kişi görebilecek. Geliştirici sürümü kullanan bazı kullanıcılar Instagram beğenileri neden görülmüyor sorusuna yanıt arıyor.

Instagram platformu milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapıyor. Yakın geçmişte tüm sosyal ağlarda olduğu gibi Instagram kullanıcı sayısında da azalmalar başladı. Durum böyle olunca kullanıcıları rahatsız eden yada platformdan uzaklaştıran bazı özelliklerin değiştirilmesine karar verildi.

Özellikle etkileşim alamayan yada az etkileşim alan kullanıcıların platformdan uzaklaştığını gören geliştiriciler. Herkese açık profillerde beğeni sayılarını düşük olan kullanıcıların bir süre sonra platformu terk ettiği biliniyordu. Bu sebeple Instagram gönderilerindeki beğeni sayısı özelliği yakın zamanda platformdan kaldırılacak.

Yeni güncelleme ile birlikte Instagram beğenileri takipçiler tarafından görülemeyecektir. Instagram beğeni sayıları platformdan otomatik olarak kaldırıldığından daha sonra ayarlar kısmından açılması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Instagram hakkında merak ettiğiniz konuları bize Soru Cevap platformundan yazabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Instagram Mesajlaşma Özelliği Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir