Kapat

Instagram E-Posta “Mail Adresi” Bulma [ÇÖZÜM]

Anasayfa
Çözüm Instagram E-Posta “Mail Adresi” Bulma [ÇÖZÜM]

Instagram hesabına kayıt olurken çoğumuz sürekli bildirim maili almamak için çok fazla kullanmadığımız yada yeni açtığımız bir mail adresini kullanıyoruz. Instagram’a kayıt olurken kullandığımız mail adresine çok sık hatta hiç ihtiyaç duymadığımızdan mail adresini unutabiliyoruz.

Instagram’a kayıtlı mail adresine şifre yenileme esnasında ihtiyaç duyduğumuzda ise aca hangi mail hesabı ile Instagram üyeliği açtık diye düşünüyoruz. Instagram mail adresi bulma sorunu çözümü için yapılması gerekenleri bu makalemizde anlatacağız.

Instagram kayıtlı e posta adresini tüm mail hesaplarınızı kontrol etmeden bulmanın bir kaç yöneti var. Peki Instagram mail adresini unuttum ne yapmalıyım?

Instagram Kullanıcı Mail Bilgilerini Öğrenme

Instagram kullanıcı adı ile şifre yenileme işlemi yaptığınızda karşınıza “şifre yenileme işlemi için y*****an@teknobur.com’i kontrol et” bildirimi gelmektedir. Burada bir kısmı yıldızlarla belirtilen mail adresinden kayıtlı e posta hesabınızı anlayabilirsiniz.

Instagram bilgilerinizi arkadaşlarınıza açık olarak kullanıyorsanız herhangi bir arkadaşınızın Instagram adresinden profilinizi ziyaret ederek kayıtlı mail adresinizi öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Telefon Hoparlörü Cızırtı Sorunu Çözümü

“Instagram E-Posta “Mail Adresi” Bulma [ÇÖZÜM]” üzerine 1 yorum

  1. Omer_karatas.7 says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir