Kapat

Instagram Etiketleri Kabul Etmiyor | Çözüm

Anasayfa
Çözüm Instagram Etiketleri Kabul Etmiyor | Çözüm

Instagram uygulamasında etiket kullanımı paylaştığınız gönderilerin çok daha fazla kişiye ulaşması için oldukça önemli bir faktördür. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta Instagram’da gönderileri etiketlerken 5 adetten fazla etiket eklemeniz ve bunu sıklıkla yapmanız durumunda hesabınız yada gönderileriniz askıya alınabilir. Peki Instagram etiket engeli nasıl kaldırılır? Instagram Hashtag engeli ne zaman kalkar?

Paylaştığınız resimlerde çok fazla sayıda etiketleme yaptığınızda Instagram bu özelliğin kötüye kullanıldığını düşündüğünden hesabınıza Hashtag engeli koyacaktır. Bu engelle karşılaştığınızda Instagram paylaşımlarınıza etiket yada açıklama ekleyemeye bilirsiniz.

Instagram etiket sorunu ile karşılaşan kullanıcılar “Instagram düzenlemelerin kaydedilemedi lütfen tekrar dene” hatasını almaktadır.

Instagram Etiket Sorunu Nasıl Çözülür?

Instagram etiket sorununu çözmek için öncelikle gönderileri gözden geçirin en son aşırı etkiketleme yaptığınız paylaşımları düzenleyip etiket sayısını düşürmelisiniz. Kesin çözüm olarak son paylaşımları silip belirli aralıklarda yeniden paylaşmanızda yarar var. Düzenlemeleri yaptıktan sonra 24 saat boyunca hesapta paylaşım yapmayın bu sayede Instagram Hashtag hatasından kurtulacaksınız.

Instagram etiketleri kabul etmiyor hatasını tekrar almak istemiyorsanız yeni paylaşımlarınızda 5 adetten fazla etiketleme yapmamaya dikkat etmelisiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir