Instagram, Facebook, Whatsapp Uygulama Şifreleme!

  • Admin Admin

Instagram, Facebook, Whatsapp başta olmak üzere Android telefonlarda uygulamalar nasıl şifreleniyor? Telefonumuzda kullandığımız ve başkalarının girmesini istemediğimiz özel uygulamalar olabiliyor. Bu gibi durumlarda genelde telefonumuza şifre koysakta bazen bu şifreyi sürekli kapatıp açmak can sıkıcı olabiliyor.

Uygulamaları şifrelememiz için Google Play Store'da şu aralar çok popüler bir Uygulama Şifreleme programı olan 360 Security mevcut, yapmamız gereken bu uygulamaları telefonumuza indirmek ve gerekli ayarları yapmak daha sonra Instagram, Facebook, Whatsapp tarzı uygulamaları şifrelemektir.

Uygulamaları 360 Security ile şifrelemek için;

→ 360 Security uygulamasını telefonunuza indirin

→ Uygulamayı açıyoruz ve sol üst köşeden listeyi tıklıyoruz

→ Açılan listeden Uygulama Kilidi seçeneğini tıklıyotuz

→ Karşımıza Uygulamalarımızın listesi çıkacaktır

→ Bu listeden şifrelemek istediğimiz uygulamaları seçiyoruz ve şifre oluşturuyoruz

Artık telefonumuzda bu uygulamlar şifreli olarak açılacaktır.

 

Android facebook uygulama şifresi oluşturma, Android twitter uygulama şifresi oluşturma, Android whatsapp uygulama şifresi oluşturma, Android instagram uygulama şifresi oluşturma, Android snapchat uygulama şifresi oluşturma, Android uygulama şifresi oluşturma, Android uygulamalar şifrelenmiyor? Android uygulamları nasıl gizlenir? Android uygulamalarını herkes açamasın? Android uygulama şifre koyma ve kaldırma nasıl oluyor? Android uygulama şifreleme programı


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Eyup.durak
    3 ay önce

    İnstagram yeni şifre yapmak

    2