Kapat

Instagram görüntülü sohbet nasıl oluyor?

Anasayfa
Güncelleme Instagram görüntülü sohbet nasıl oluyor?

F8 geliştiricileri konferansında, fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram'da yapacak yeni bir güncelleme ile  uygulamanın çok ses getireceğinden bahsedildi.  Buna göre Instagram'ın yeni görüntülü sohbet özelliği, ünlüler ve etkileyici kişiler gibi üçüncü taraflarca tasarlanan özel AR filtreleri ve yeni keşfedin sekmesi yeniden tasarımı ön plana çıkacak gibi duruyor.

 

Instagram görüntülü sohbet, Instagram Direct sekmesinden bir kişi  yada toplamda dört kişiye kadar bir grupla başlatılabilecek. Instagram görüntüşü görüşme özelliği yanlızca bağlantıda olduğunu kişiler ile yapılabilecek yani arkadaşınız olmayan kişilerle görüntülü görüşme yapamayacaksınız. Görüntülü görüşmenin başlamsı için her iki tarafın da yanıt vermesini gerekiyor. Birisi engellemek ya da susturmak, o kişinin sizinle görüntülü sohbet etme seçeneğinide devre dışı bırakacaktır. 

Instagram için en ilginç yeni güncelleme, Hikayeler için özel AR filtreleridir. İlk kez, Instagram, üçüncü tarafların bu filtreleri oluşturmasına izin veriyor ve diğerlerinin yanı sıra, Ariana Grande, NBA ve BuzzFeed ile başlatılmaya başlıyor. AR tarzı kamera efektlerini popüler kılan Snapchat objektifleri gibi, bu yeni Instagram filtreleri bir fotoğraf veya selfie sanal efektleri ve nesnelerle zenginleştirmenizi sağlayacak. Ve bir başkasının Hikayesinde bir resim veya videoda kullanılan bir AR filtresini işaretlerseniz, Instagram, bunu denemeniz için kendi kişisel efektler araç takımınıza eklemeniz için bir seçenek sunacak.

Sizden gelenler;

Instagram görütülü görüşme nasıl başlaıtılıyor? Instagram görüntüşü görüşme ne zaman aktif olacak? Instagram görüntülü görüşme yapamıyorum? Instagram görüntülü görüşme çalışmıyor? Instagram'da kaç kişi ile görüntülü görüşme yapabilirim? Instagram grup görüntülü görüşme nasıl oluyor? Instagram görüntülü sohbet nasıl başlatılıyor? Instagram görüntülü arama nasıl oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir