Kapat

Instagram Hikayeler “Durumlar” Görünmüyor | Çözüm

Anasayfa
Çözüm Instagram Hikayeler “Durumlar” Görünmüyor | Çözüm

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da son zamanlarda hikayeler sorunu boy göstermeye başladı. Kullanıcıların büyük bir bölümü internette Instagram hikayeleri görünmüyor araması yaparken platforma binlerce ticket gönderildiği söyleniyor. Öncelikle son güncellemeleri ve farklı ülkelerden açılan talepleri incelediğimizde uygulama kaynaklı bir sorun yok gibi görünüyor. Peki Instagram hikayeler neden görünmüyor?

Instagram hikayeler görünmüyor sorunu son güncelleme paketlerinde durumlar ile alakalı bir yenileme olmamasına rağmen güncelleme hatalarında kaynaklı olabilir. Ek olarak WiFi bağlantısı yavaşlığında Instagram hikayeler geç geliyor yada görünmeye biliyor.

Instagram Hikayeler “Durumlar” Görünmüyor | Çözüm

İlk olarak yapmanız gereken Instagram’ın en güncel sürümünü yüklemek yada güncelleme yapmaktır. Özellikle güncelleme sonrasında Instagram hikayeler kaybolduysa mutlaka uygulamayı kaldırıp baştan yüklemeniz gerekmektedir.

Uygulama ön belleğini temizlemeyi deneyin;

→ Ayarlar

→ Uygulamalar

→ Instagram uygulamasını seçiyoruz

→ Açılan ekranda Verileri ve Ön bellek temizle seçenekleri ile uygulama ön belleğini temizliyoruz.

Hücresel veriyi kullanarak uygulamaya giriş yapın: Instagram hikayeler WiFi bağlantısı zayıf olduğunda açılmaya biliyor ek olarak Instagram hikayeler donuyor diyorsanız bu kesinlikle WiFi kaynaklıdır. Sorunun internet kaynaklı olup olmadığını öğrenmek için WiFi bağlantısını kapatıp telefonunuzun hücresel verisini kullanarak uygulamaya giriş yapın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Android Telefon ve Tabletlerde Uygulama İndirme Sorunu | Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir