Kapat

Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı Sorunu [ÇÖZÜM]

Anasayfa
Çözüm Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı Sorunu [ÇÖZÜM]

Instagram kullanıcıların ve platformun korunması için profil düzenlemesi, paylaşımlar ve yorumlar konusunda bir çok kısıtlama getirmiştir. Bu kısıtlamalar kullanıcılar tarafından ihlal edildiğinde Instagram hesaplara anında kısıtlama getirmektedir.

Instagram profile link ekleme özelliği çok uzun zaman önce hayata geçirildi. Özellikle kullanıcıların farklı platformlardaki adreslerini profillerine ekleyebilmeleri için hayata geçirilen bu özellik de platform tarafından denetlenmektedir.

Instagram profiline eklenen linkler yasaklı sitelere ve kullanıcıları dolandırma ihtimali olan güvensiz sitelere aitse Instagram hesabınız bu bağlantı profilden kaldırılana kadar “Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı” hatası verecektir.

Bağlantıyı profilden kaldırana kadar Instagram hesabında paylaşım yapmak istediğinizde yada yorum yapmak istediğinizde “Instagram İzin Verilmeyen Bağlantı” hatasası alırsınız.

Instagram izin verilmeyen bağlantı hatasının çözümü oldukça basittir. Profile eklediğiniz adresi kaldırdığınızda izin verilmeyen bağlantı hatası sonlanacaktır. Eğer bağlantıda bir sorun olmadığını düşünüyorsanız hatayı aldığınızda alt kısımda çıkan Sorun Bildir bölümünden platforma destek talebi gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Facebook Gönderiler Şu Anda Yüklenemiyor Hatası [ÇÖZÜM]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir