İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Mavi Tik Alma | Onaylı Hesap Güncelledi

Instagram mavi tik nasıl alınıyor? Instagram’da onaylı hesap nasıl alınıyor? Instagram hesabı nasıl onaylatılıyor? Instagram hesabını kişiselleştirme ve onaylı hesaba geçiş nasıl yapılır? Instagram profiline mavi tik nasıl eklenir? Instagram hesap onaylatma sorunu nasıl çözülür?

Instagram’da mavi tik yani onaylı hesaba sahip olmanın koşulları değiştirildi. Instagram önceki dönemde kendi kriterlerine uyum sağlayan popüler hesaplara mavi tik özelliğini veriyordu. Yeni dönemde ise kimlik doğrulaması yapan tüm hesaplar mavi tik alabilecekler.

Instagram Mavi Tik almak için adımları takip edip yönergeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerindeki haklarını koruma ve telif altına almak için yapılan işlemlere Instagram hesap onaylama deniliyor. Bu işlem sonunda hesapta kullanıcı adının yanında mavi tik işareti bulunuyor.

Instagram Doğrulaması İçin Başvur

Doğrulanmış rozeti önemli tanınmış bir kişinin, ünlünün, global bir markanın veya varlığın gerçek hesabı olduğunu belirtmek için Instagram hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir.

Bir doğrulama talebi göndermek hesabının doğrulanacağını garanti etmez.

Instagram Mavi Tik nasıl alınır?

Ayarlar

Doğrulama Talebi seçeneğine tıklayın

Adınızı ve Soyadınızı girin ve koşulları karşılayan bir kimlik belgesi gönderin (ör. devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimlik belgesi).

Instagram Doğrulama Seçeneği hesabınızda aktif değilse aşağıdaki adımları takip edin.

→ Ayarlar

→ Destek

Sorun Bildir seçeneğine tıklayın

Görüş bildir‘e tıklayın

Özelliği Seç bölümündeki profil kısmına tıklayın

Neyi Geliştirmemizi istersin bölümündeki hesabınızın neden doğrulanması gerektiği ile ilgili bilgileri yazın ve gönderin.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...

Çözüm

Instagram’da çoğu kullanıcı sizi takip etmeden önce biyografinizi incelemektedir. Instagram biyografileri takipçi kitlesine olumlu bir imaj bırakmak için vazgeçilmezler arasındadır. Sosyal medya üzerinde yapılan...

Çözüm

En popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Instagram son günlerde yeni özellikleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Influencer ve sosyal medya fenomenleri gibi...

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...