İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Mavi Tik Alma | Onaylı Hesap Güncelledi

Instagram mavi tik nasıl alınıyor? Instagram’da onaylı hesap nasıl alınıyor? Instagram hesabı nasıl onaylatılıyor? Instagram hesabını kişiselleştirme ve onaylı hesaba geçiş nasıl yapılır? Instagram profiline mavi tik nasıl eklenir? Instagram hesap onaylatma sorunu nasıl çözülür?

Instagram’da mavi tik yani onaylı hesaba sahip olmanın koşulları değiştirildi. Instagram önceki dönemde kendi kriterlerine uyum sağlayan popüler hesaplara mavi tik özelliğini veriyordu. Yeni dönemde ise kimlik doğrulaması yapan tüm hesaplar mavi tik alabilecekler.

Instagram Mavi Tik almak için adımları takip edip yönergeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerindeki haklarını koruma ve telif altına almak için yapılan işlemlere Instagram hesap onaylama deniliyor. Bu işlem sonunda hesapta kullanıcı adının yanında mavi tik işareti bulunuyor.

Instagram Doğrulaması İçin Başvur

Doğrulanmış rozeti önemli tanınmış bir kişinin, ünlünün, global bir markanın veya varlığın gerçek hesabı olduğunu belirtmek için Instagram hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir.

Bir doğrulama talebi göndermek hesabının doğrulanacağını garanti etmez.

Instagram Mavi Tik nasıl alınır?

  • Ayarlar
  • Doğrulama Talebi seçeneğine tıklayın
  • Adınızı ve Soyadınızı girin ve koşulları karşılayan bir kimlik belgesi gönderin (ör. devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimlik belgesi).

Instagram Doğrulama Seçeneği hesabınızda aktif değilse aşağıdaki adımları takip edin.

  • Ayarlar
  • Destek
  • Sorun Bildir seçeneğine tıklayın
  • Görüş bildir‘e tıklayın
  • Özelliği Seç bölümündeki profil kısmına tıklayın
  • Neyi Geliştirmemizi istersin bölümündeki hesabınızın neden doğrulanması gerektiği ile ilgili bilgileri yazın ve gönderin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...

Uygulama

Inshot ya da tam adıyla Video Düzenleyici & Fotoğraf Müzik – Inshot, hem Apple hem Android cihazlarda kullanılabilecek çok yararlı bir uygulamadır. Adından da...

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...