İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Mavi Tik Alma | Onaylı Hesap Güncelledi

Instagram mavi tik nasıl alınıyor? Instagram’da onaylı hesap nasıl alınıyor? Instagram hesabı nasıl onaylatılıyor? Instagram hesabını kişiselleştirme ve onaylı hesaba geçiş nasıl yapılır? Instagram profiline mavi tik nasıl eklenir? Instagram hesap onaylatma sorunu nasıl çözülür?

Instagram’da mavi tik yani onaylı hesaba sahip olmanın koşulları değiştirildi. Instagram önceki dönemde kendi kriterlerine uyum sağlayan popüler hesaplara mavi tik özelliğini veriyordu. Yeni dönemde ise kimlik doğrulaması yapan tüm hesaplar mavi tik alabilecekler.

Instagram Mavi Tik almak için adımları takip edip yönergeleri uygulamanız yeterli olacaktır.

Bildiğiniz üzere Instagram üzerindeki haklarını koruma ve telif altına almak için yapılan işlemlere Instagram hesap onaylama deniliyor. Bu işlem sonunda hesapta kullanıcı adının yanında mavi tik işareti bulunuyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Instagram Doğrulaması İçin Başvur

Doğrulanmış rozeti önemli tanınmış bir kişinin, ünlünün, global bir markanın veya varlığın gerçek hesabı olduğunu belirtmek için Instagram hesabının adının yanında görünen bir onay işaretidir.

Bir doğrulama talebi göndermek hesabının doğrulanacağını garanti etmez.

Instagram Mavi Tik nasıl alınır?

  • Ayarlar
  • Doğrulama Talebi seçeneğine tıklayın
  • Adınızı ve Soyadınızı girin ve koşulları karşılayan bir kimlik belgesi gönderin (ör. devlet kurumu tarafından verilmiş fotoğraflı kimlik belgesi).

Instagram Doğrulama Seçeneği hesabınızda aktif değilse aşağıdaki adımları takip edin.

  • Ayarlar
  • Destek
  • Sorun Bildir seçeneğine tıklayın
  • Görüş bildir‘e tıklayın
  • Özelliği Seç bölümündeki profil kısmına tıklayın
  • Neyi Geliştirmemizi istersin bölümündeki hesabınızın neden doğrulanması gerektiği ile ilgili bilgileri yazın ve gönderin.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’ın yeni eklentisi Twitter’ın rakibi Threads bugün itibari ile hayata geçti. İlk günden yoğun ilgi gören yeni sosyal medya uygulamasında herkes takipçi sayısını arttırmaya...

HABER

2021 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2021 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...

İnceleme

Hepimizin zaman zaman internet üzerinden para kazanma hayalleri olmuştur. Online yöntemlerle para kazanmak bazen göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Daha doğrusu hedeflediğimiz para miktarı kazanma...

Çözüm

Instagram e-posta değiştirme işlemi oldukça kolaydır. Günümüzde sosyal medya uygulamalarındaki güvenlik sorunu nedeni ile hesaplarınızı güvende tutmak oldukça önemlidir. Hesaplarınız kötü amaçlı kişilerin eline...