Kapat

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm

Anasayfa
Çözüm Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm

Instagram kendi kendine takipçi ekliyor sebebi nedir? Instagram kendiliğinden takip sorunu nasıl çözülür? Instagram erişim izinleri nasıl düzenlenir?

Instagram’da takip ettikleriniz otomatik olarak artıyor ve sizin onayınız dışında farklı kişiler takibe alınıyorsa hesabınıza sizin dışında erişim var demektir.

Instagram’da herhangi bir takip talebi göndermemenize rağmen takip ettiğiniz kişi sayısında artış varsa bilerek yada farkında olmadan bazı uygulamaların profilinize erişimine izin vermiş olabilirsiniz.

Özellikle Instagram takipçi arttırma siteleri ve uygulamaları sizden kullanıcı adı ve şifrenizi istemektedir. Kullandıkları programlara tanımlanan hesap bilgileriniz sayesinde size gönderdikleri takipçiler gibi sizin hesabınızdan da izniniz dışında farklı kişileri takip ederler. Bu uygulamalar bu tarz işlemleri otomatik olarak yapmaktadır.

Bu tarz Instagram takipçi arttırma siteleri profilinizi tamamen kaybetmenize neden olabilir. Bu yüzden kullanıcı bilgilerinizi üçüncü taraflar ve siteler ile kesinlikle paylaşmayınız. Daha önceden takipçi arttırma uygulamalarına Instagram Profil bilgilerinizi verdiyseniz ilk iş olarak Instagram şifrenizi sıfırlayın.

Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu Çözüm

Instagram şifrenizi değiştirdiğinizde muhtemelen otomatik takip etme devre dışı kalacaktır. Sizin eklediğiniz kişiler dışında kimse takibe alınmayacaktır.

Daha sonra ise Instagram hesabınıza giriş yaparak ayarlar kısmından İzinli Uygulamalar sekmesini kontrol ediniz eğer tanımlı uygulamalar var ise kaldırmanız gerekiyor.

İnstagmra hesabınızda bu ayarları yaptıktan sonra Instagram kendi kendine takip sorunu çözülecektir. Bu işlemler sonrasında hala Instagram takip ettiklerim artıyor diyorsanız hesap bilgilerizi bilen yada oturumu açık unuttuğunuz bir bilgisayardan takip ekleniyor olabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  App Store indirme ve güncelleme sorunu çözüm

“Instagram Otomatik Takip Artıyor Sorunu | Çözüm” üzerine 1 yorum

  1. İsmail says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir