Kapat

Instagram Repost nasıl kullanılıyor?

Anasayfa
HABER Instagram Repost nasıl kullanılıyor?

Instagram Repost nasıl kullanılıyor? Instagram imzalı paylaşımlar nasıl yapılıyor? Instagram zamanlanmış paylaşım özelliği nasıl kullanılıyor? Instagram'ın kendi Repost uygulaması nasıl kullanılıyor? 

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, yıllardır üçüncü parti uygulamaların sağladığı bir özelliği doğrudan kendi sunmaya hazırlanıyor.

Instagram Repost nasıl kullanılır? 

Instagram Repost Instagram'dan bağımsız olarak yayınlacak bir uygulama yardımı ile Instagram'a entegre olarak çalışacak ve üçüncü parti bir yazılım kullanmanıza gerek kalmayacak, bu sayede ek uygulamalara ücret ödemeyecek ve her yerden çıkan reklamlara maruz kalmayacaksınız.

Instagram Repost özelliği çok daha önceden kullanıma sunmayı planlamasına rağmen test aşamasında yaşanan sorunlar nedeni ile gecikmeler olduğu söyleniyor. Instagram'ın kullanımında ve kullanıcı deneyiminde iyileştirmelerde sunacak bu yeni uygulama çok yakında Google Play ve App Store marketlerinden indirilebilecek.

Bu özellik aktif hale geldiğinde, diğer sosyal paylaşım sitelerinde olduğu gibi Instagram’da da bir gönderinizi zamanlama özelliğini kullanabileceksiniz. Instagram zamanlanmış paylaşımlar özelliği ile resimleriniz istediğiniz tarihte ve saatte otomatik olarak paylaşılabilecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir