Kapat

Instagram takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Anasayfa
Çözüm Instagram takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Instagram takipçi arttırma yöntemleri nelerdir? Instagram’da hile kullanmadan nasıl takipçi arttırılır? Instagram beğeni arttırma yöntemleri nelerdir? Instagram önerilenlerde nasıl çıkabilirim? Instagram’da hayran arttırmak için ne yapmak gerekiyor? Instagram fenomeni nasıl olunur? Instagram’da popüler olmak için ne yapmak gerekiyor? Instagram’da en popüler etiketler nelerdir? Instagram en popüler paylaşım.

Popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram yaklaşık 1 milyar insan tarafından kullanılıyor. Ülkemizde en çok kullanılan sosyal paylaşım uygulamalarından bir tanesi olan Instagram’da takipçi arttırma yöntemlerini sizler için bu makalemizde derliyoruz. Instagram takipçi kasma hilesi adı altında satılan uygulamalardan sıkıldıysanız ve gerçek takipçileriniz olsun istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Instagram’da kendi paylaşımlarınız ile ciddi oranda takipçi arttırabileceğinizi ve zamanla daha popüler olabileceğinizi biliyor muydunuz? Öncelikle Instagram’da ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Instagram hesabınızı sadece günlük paylaşımlar ve ailenizi takip etmek için kullanıyorsanız, negatif yorum almaktan hoşlanmıyorsanız, sadece etrafınıza gösteriş olsun diye takipçiniz olsun istiyorsanız bu işten en başından vazgeçin deriz. Instagram takipçi arttırma!

Gerçek takipçiler ile popüler bir hesap yaratıp reklam almak yada Instagram sayfanızdan satış yapmak istiyorsanız adım adım neler yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.
Instagram takipçi arttırma | Beğeni arttırma

Kullanıcı adı seçimi nasıl yapılmalıdır? Kullanıcı adı akılda kalıcı ve merak uyandırıcı olduğundan takipçilerin daha fazla ilgisini çekmektedir. Örneğin kullanıcı adınız “Hüseyin” olduğunda gördüğünüz ilgi ile aynı hesaba “Extrashot” ismini verdiğinizde göreceğiniz ilgi aynı olamayacaktır. Tabii ki farklı bir platformda zaten tanınmış bir kişiyseniz kendi adınızı kullanmanız daha etkili olacaktır. Kullanıcı adı seçimi daha sonra da değiştiğinden yola farklı bir kullanıcı adı ile çıkmak daha etkili olacaktır.

→ Sizi neden takip etsinler? İlk olarak Instagram profil sayfanızı düzenleyin ve gelecek paylaşımlar ile alakalı ziyaretçileri bilgilendirin. Takipçiler bir paylaşımınızı beğendiklerinde sizi takip ediyorsa bunun sebebi bir sonraki paylaşımınızı merak etmeleridir. Paylaştığınız içerikler ve kendiniz hakkında güzel bir profil sayfası hazırlamanız daha hızlı takipçi arttırmanızı sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Gmail'de Tüm Mailler Nasıl Silinir?

Gönderi seçimi nasıl yapılmalıdır? Daha önce bir konsept üzerine odaklanmadıysanız yeni paylaşımlarınız güncel olmalı ve herkesin beğenisini toplayabilecek ve taraf gözetmeyen içerikler paylaşmalısınız. Popüler paylaşımların benzerleri paylaşımlar ya da yeni başlayan akımlara özel paylaşımlar yapmak gerekiyor.

Açıklama seçimi nasıl olmalıdır? Gönderilerinizin altına yaptığınız açıklamaları geçiştirmek için yazmayın, takipçiler görsel paylaşımlarda açıklama kısmına çok önem veriyor. Bu noktada tarzınızı yansıtan açıklama ve paylaşımlar ile takipçilerinizi etkileyebilirsiniz.

→ Etiket seçimi nasıl yapılmalıdır? Takipçi kazanmanın ve yüksek beğeni sayısına ulaşmanın en etkili yöntemi doğru etiketleme yapılmasıdır. Paylaşımlara eklediğimiz etiket ve açıklamalar videoların daha fazla kişiye önerilmesinde çok etkilidir. Özellikle Instagram arama bölümünde önerilen paylaşımlar etiketlere göre düzenlenmektedir. Diyelim ki popüler bir hesap paylaşımda bulunda ve benzer bir etiketi kendi paylaşımınız altında siz de paylaştınız. Diğer paylaşım sonrasında içerik benzeşmesi ve etiket sıralaması gereği sizin paylaşımınız mutlaka önerilenlere düşecektir. Popüler etiketleri mekan ve il etiketlerini mutlaka benzerliklerine göre paylaşımlarınıza eklemelisiniz.

En Popüler Instagram Etiketleri makalemizden en güncel ve popüler etiketlere anında ulaşabilirsiniz. İçeriğe göre popüler Instagram etiketlerini sizler için hazırlıyoruz.

→ Profiliniz herkese açık olmalıdır. Instagram ve diğer sosyal platformlarda fenomenlerin en belirgin özelliği gizlilik seçeneklerini çok zorunlu olmadıkça hiç kullanmamalarıdır. Profil ve paylaşımlar herkese açık olmalıdır. Kısıtlamalar hayran sayınızın düşük kalmasına neden olacaktır.Instagram beğeni nasıl arttırılır? Bu konuda ilk zamanlar diğer kullanıcılar ile etkileşime geçmek için popüler hesaplarda beğeni yapılması öneriliyor. Bir nevi takibe takip gibi bir durum bizim aklımıza çok yatmasa da sonuç aldığını söyleyen kullanıcıların sayısı oldukça fazla gibi duruyor. Popüler hesaplarla etkileşim yapılması ve etiket seçimleri beğeni artışını hızlandıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Instagram Hikayeye Gizli Bakma Eklentisi

→ Takipçilerinize ufak hediyeler vermeyi unutmayın. Dönem dönem yapacağınız çekilişler ile etkileşimi arttırabilirsiniz ufak da olsa hediyeleşme kültürü sayesinde daha samimi bir ortam yarabilir ve insanların sizi takip etme oranını arttırabilirsiniz.

→ Yorumları yanıtlamaya özen gösterin. Takipçileriniz paylaşımlarınıza yorum yaptığında mutlaka yanıtlayın. Etkileşim ne kadar fazla olursa o kadar fazla ilgi göreceksiniz.

→ Güncel gelişmelere göre hikaye bölümünü aktif olarak kullanmalısınız. Siz güncel olduğunuz sürece takipçilerin artış oranı artacaktır. Aktif paylaşım yapmalısınız, hesap kullanılmıyor havasında olmamalıdır.

Instagram’da hayran arttırma yöntemlerini dönem dönem gelişmelere göre makalemize ekleyeceğiz.

“Instagram takipçi arttırma | Beğeni arttırma” üzerine 104 yorum

 1. __piskopat __67 says:
 2. Erenergin7043 says:
 3. barış says:
 4. Zühre says:
 5. Emre zariç says:
 6. Burak says:
 7. yusufcan_3563 says:
 8. Ilknur says:
 9. Guvercinefe says:
 10. Mustafa says:
 11. Hasan says:
 12. x_tatli_pic_x says:
 13. Mehmet says:
 14. Onepaperandonepencil says:
 15. Şahabettin says:
 16. _frtcsr_ says:
 17. Fırat says:
 18. Recep says:
 19. servet says:
 20. ekrem alp says:
 21. Abdussamed says:
 22. Siirdunyasi97 says:
 23. Sümeyye says:
 24. Erol says:
 25. Yakup says:
 26. Sultan says:
 27. ardaerenakal says:
 28. Nurullah says:
 29. yilmazkoca says:
 30. yilmazkoca says:
 31. Sinan says:
 32. Seyit says:
 33. Saliha says:
 34. muhammet says:
 35. Elif says:
 36. Selman says:
 37. Yunus_29_81 says:
 38. Ferhatsnm25 says:
 39. Ceren says:
 40. İbrahim Kaya says:
 41. Halim says:
 42. Aydan says:
 43. Pnçik bebe says:
 44. Eymen says:
 45. @huseyin_karadag.23 says:
 46. @aylinbalkan says:
 47. Emın says:
 48. Harrın says:
 49. Ömer says:
 50. Diistuurbed1 says:
 51. hasan says:
 52. Mustafa says:
 53. Muhammed says:
 54. Musa Öcal says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir