Kapat

Instagram Toplu Resim İndirme

Anasayfa
Çözüm Instagram Toplu Resim İndirme

Instagram toplu resim indirme nasıl yapılıyor? Instagram resimleri nasıl indirilir? Instagram'da fotoğraflar toplu olarak nasıl indiriliyor? Instagram toplu resim kaydetme işlemi nasıl yapılır?

Instagram uygulamasında daha önceden paylaşmış olduğumuz resimlleri toplu olarak indrimek için ek bir yazılım kullanmamıza gerek yoktur. Instagram toplu resim indirme özelliğini masaüstü sürümünde kullanıcılara sunmuştur. 

Instagram toplu resim indirme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken Instagram hesabınıza giriş yapıp Instagram Veri İndirme aracını kullanmak ve tüm arşivinizi bilgisayarınıza indirmek.

Instagram Toplu Resim İndirme

→ Web tarayıcısı üzerinden Instagram'a giriş yapın

Instagram Verileri İndir sayfasını açın https://www.instagram.com/download/request/

→ Hesap şifrenizi girin

→ İndirme Talep Et seçeneğine tıklayın.

Instagram toplu resim indirme talebini sonrasında tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Instagram'da paylaştıklarını içeren bir dosya oluşturmaya başladık ve adresine bir bağlantı göndereceğiz. Bu verileri toplamamız ve sana göndermemiz 48 saati bulabilir. 

Instagram hesabınızdaki gönderilerin sayısı ve boyutu toplu resim indirme işleminin ne kadar süreceğini belirlemektedir. Paylaşım sayınız çok fazla değilse Instagram tarafından kısa süre sonra bilgilendirme maili alacaksınız.

 

“Instagram Toplu Resim İndirme” üzerine 1 yorum

  1. Murat says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir