İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Instagram Yorum Engeli Kaldırma [ÇÖZÜLDÜ]

Instagram’da çok aktif olan ancak kişisel hesabındaki etkileşim sayısı düşük olan kullanıcıların sıkça yaşadığı yorum yapma engeli platform tarafından otomatik olarak gelmektedir. Bir dakika içerisinde 10 yorumdan fazla yorum yapıldığında Instagram platformu spam tehlikesi gördüğünden yorum engeli getirebiliyor.

Instagram’da yapılan yorumlar kullanıcılar tarafından platforma şikayet edilebildiğinden küfür, nefret ve hakaret içerikli yorumlar şikayet aldığında platform tarafından hesabınıza yorum engeli getirilebiliyor.

Instagram’da yapılan paylaşımlara yorum yapamıyorsanız bunun iki sebebi olabilir. Yapılan paylaşım yoruma kapalı olabilir yada Instagram yorum engeli almış olabilirsiniz. Peki Instagram yorum engeli nasıl kaldırılır?

Instagram’da çok sık yorum yapıyorsanız ve bu sebeple yorum engeli aldıysanız kısa süre içerisinde hesabınızın yorum engeli kaldırılacaktır. Yorum yapmak istediğinizde çıkan hata mesajından platforma ticket gönderebilir ve daha kısa sürede yorum engelinin kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram’da paylaşımlara yaptığınız küfür, nefret ve hakaret içerikli yorumlar platforma şikayet edildiğinde platform tarafından ortalama olarak 2 hafta yorum engeli alabilirsiniz. Bu süre daha önce yorum engeli alıp almadığınıza bağlı olarak değişmektedir.

Sizden gelenler: Instagram’da neden yorum yapamıyorum? Instagram yorum bölümü çalışmıyor sebebi nedir? Instagram yorum hatası neden kaynaklanıyor?

Instagram hakkındaki sorularınızı bize Soru Cevap platformundan iletebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Çözüm

Instagram’da birkaç gündür, instagram hareketler açılmıyor, hareketler kısmı yüklenmiyor, hareketler kısmı yenilenmiyor, kendi öne çıkan hikayelerimi arkadaşlarımın öne çıkan hikayelerini görüntüleyemiyorum, takip ettiğim kişi sayısını...

Çözüm

Instagram’da çoğu kullanıcı sizi takip etmeden önce biyografinizi incelemektedir. Instagram biyografileri takipçi kitlesine olumlu bir imaj bırakmak için vazgeçilmezler arasındadır. Sosyal medya üzerinde yapılan...

Çözüm

En popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi olan Instagram son günlerde yeni özellikleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Influencer ve sosyal medya fenomenleri gibi...

HABER

2020 yılı sosyal medya uygulamaları için önemli gelişmelerin yaşandığı bir yıl oldu. Instagram’da 2020 yılında yeni bir çok gelişme yaşandı. Artık bir fotoğraf paylaşım...