Kapat

Instagram’a ‘seni takip ediyor’ butonu geliyor

Anasayfa
Güncelleme Instagram’a ‘seni takip ediyor’ butonu geliyor

Kurulduğu günden beri kullanıcıların birbirlerini takip edip etmediğini kullanıcıları ile paylaşmayan Instagram bu katı tavrından taviz vermeye hazırlanıyor.Sosyal medya devi Facebook’un bünyesinde bulunan Instagram, platforma entegre etmemeye hazırlandığı yeni özelliği ile gündemde.

Instagram kullanıcıların en çok talep ettiği özelliklerden birini test etmeye başladı.  Android uygulamasında bu özelliği test etmeye başlayan Instagram, takip ettiğiniz kişilerin sizi takip edip etmeyeceğini gösterecek. Söz konusu yenilik sayesinde bir kullanıcının sizi takip edip etmediğini yalnızca profiline bakarak anlayabileceksiniz.

‘Seni takip ediyor’ butonu, aynı mikro blog sitesi Twitter’da olduğu gibi kullanıcının profilinin alt kısmında yer alacak. İlk etapta Android’de entegre olacak özelliğin önümüzdeki günlerde iOS uygulamasında da yerini alması bekleniyor.Kurulduğu günden beri kullanıcıların birbirlerini takip edip etmediğini kullanıcıları ile paylaşmayan Instagram bu katı tavrından taviz vermeye hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir