Kapat

Instagram’da En Çok Ne Satılır?

Anasayfa
HABER Instagram’da En Çok Ne Satılır?

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’da satış yapanların sayısı gün geçtikçe artmaya başladı. Öyleki Instagram bu yoğun talebi platformu sürekli satışa uygun hale getirerek desteklemeye başladı.

Instagram’da satış yapmanın en büyük avantajı bir internet sitesine göre binlerce kişiye çok daha kolay ulaşılabilmesidir. Instagram takipçi arttırma programları ve çeşitli etkinliklerle takipçi sayısını arttıran kullanıcılar çok daha kolay satış yapabiliyor.

Instagram’da yeni satışa başlayacak kullanıcıların en çok merak ettiği konu ise Instagram’da en çok hangi ürünlerin satıldığı oluyor. Instagram’da en çok satılan ürünlerden ziyade aslında takipçi kitlenizin hangi ürünlere ilgi duyduğu çok daha önemli bir noktadır.

Instagram’da satış yapmak için bir sayfa satın aldıysanız aldığınız sayfadaki takipçilerin hangi ürünlere ilgi duyduğu çok önemlidir. Aksi halde sayfadaki takipçi sayısı bir nebze güven aşılaması açısından iyi olsada satış noktasında size artı sağlamayacaktır.

Instagram’da En Çok Ne Satılır?

Instagram’da en çok satış yapan ürünler genelde çoğu web sitesinde bulunmayan ufak işletmelerin belirli yerlerde sattığı süs eşyaları yada etkinliklerde kullanılan eşyalar oluyor. Özellikle Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Doğum günü gibi özel günler için süs eşyası, hediyelik eşya satan Instagram sayfaları aşırı ilgi görüyor.

Bunların yanı sıra çanta, ayakkabı, saat, gözlük satışı yapan Instagram sayfalarıda ilgi görenler arasında yer alıyor.

Instagram’da satış yapılan ürünler nerden alınıyor diye çok merak eden oluyor. Instagram’da satış yapılan ürünlerin çoğu aslında herkesin ulaşabileceği toptancılarda satılıyor. Bu noktada herkes Eminönü, Mahmutbey gibi kalabalık yerlere gitmek istemediğinden Instagram’dan alışveriş yapıyor.

Hediyelik eşya satan sayfaların çoğu talebe göre bu eşyaları malzemelerini alarak evde kendisi yapıyor. Böylece çok daha fazla kar elde etmiş oluyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Eski Android telefon kullananlara kötü haber

Instagram’da En Çok Ne Satılır?

En çok satanlar listesini sizler için paylaşalım. Bu ürünleri hale hazırda satan çok fazla kullanıcı olduğundan bu ürünlerle sınırlı kalmak aslında yanlış olacaktır. Satışı daha az olan ve herkes tarafından aranılan ürünleri tespit edip satarsanız kısa sürede iyi bir noktaya gelebilirsiniz.

  • Hediyelik Eşya
  • Organizasyon Malzemesi
  • Saat
  • Gözlük
  • Aksesuar
  • Ayakkabı
  • Elbise
  • Cep Telefonu Kapakları
  • T-Shirt
  • Kozmetik Ürünleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir