Kapat

Instagram’da Farklı Hesaplarda Aynı Anda Paylaşım Yapma!

Anasayfa
HABER Instagram’da Farklı Hesaplarda Aynı Anda Paylaşım Yapma!

Instagram’da birden çok hesap kullanan kullanıcıların en büyük sorunlarından bir tanesi beğendikleri bir resmi diğer hesapları içinde tek tek paylaşmaları gerekmesiydi. Instagram tüm hesaplarda aynı anda paylaşım yapma özelliğini bu yüzden geliştirdi.

Instagram‘ın yeni özelliği aynı anda sahip olduğunuz tüm hesaplarda aynı anda resim paylaşımı yapmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede resmi yeniden seçip diğer hesaplarınız için aynı işlemleri tek tek yapmanıza gerek kalmıyor.

Instagram çoklu paylaşım özelliği Avrupa ülkelerine kademeleri olarak yayınlanıyor. Özellik yakında tüm dünyada kullanıma sunulmuş olacaktır.

Kademeli olarak dağıtılan özellik, fotoğraf yükleme ekranında “Post to Other Accounts” adlı bir sekmede yer alıyor. Buradan gönderinizi aynı anda yayınlamak istediğiniz Instagram hesaplarını seçebilirsiniz.

Instagram aynı anda resim paylaşma özelliğini şuan için sadece iOS telefonlara açmış durumda güncellemenin Android sürümünün ne zaman çıkacağı konusunda bir açıklama yapılmadı. Bu özellik şuan için sadece gönderi paylaşımında kullanılabilir durumda hikayeler bölümü için daha sonra bir güncelleme yayınlanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir