Kapat

Instagram’da Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Anasayfa
Çözüm Instagram’da Profil Fotoğrafı Nasıl Büyütülür?

Instagram, Facebook’tan farklı olarak diğer kullanıcıların profil fotoğraflarının görüntülenmesine izin vermiyor. Ancak Instagram’da bir kişinin profil fotoğrafını büyütmek için izleyebileceğiniz farklı yollar bulunuyor.

Genel olarak uygulamalar aracılığıyla profil resmi büyütme işlemi gerçekleştirilebilse de, web siteleri bu işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirmek için en başta geliyor.

Instagram’da profil fotoğrafını büyütmek için kullanabileceğiniz birçok site bulunuyor, ancak bu yazımızda instadp.com sitesini inceleyeceğiz.

Instagram’da Profil Fotoğrafı Büyütme – InstaDP

InstaDP sitesi ile profil fotoğrafını büyütmek için aşağıdaki adımları takip edin.

  • https://www.instadp.com/ adresine gidin.
  • “Search username” kısmına profil fotoğrafını büyütmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı ismini girin.
  • Kişinin profili karşınıza çıktığı zaman “Full Size” seçeneğini seçin.
  • Böylece diğer kullanıcının profil fotoğrafını tam çözünürlükte görüntüleyebilir ve dilerseniz cihazınıza indirebilirsiniz.

InstaDP ile ayrıca bir kullanıcının hikayelerini de indirebilirsiniz. Bunun için kullanıcı ismini girdikten sonra en sağda yer alan “Stories” kısmına gidin ve “Download” seçeneğine tıklayarak dilediğiniz hikayeyi indirin.

Bu işlemleri gerçekleştirirken kendi profilinizle alakalı herhangi bir bilgi vermediğinizden dolayı, karşıdaki kişi profil fotoğrafının görüntülendiğini veya hikayelerinin indirildiğini bilemeyecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  En Popüler Instagram Müzik Etiketleri #Hashtag 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir