Kapat

Instagram Toplu Takipçi Silme

Anasayfa
Çözüm Instagram Toplu Takipçi Silme

Instagram toplu takipçi silme nasıl oluyor? Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım sitesi olan Instagram’da bir çok özellik olmasına rağmen toplu takip etme yada toplu takip bırakma uygulaması maalesef bulunmamaktadır. Şirket bunun en büyük sebebini güvenlik olarak gösteriyor.

Instagram hesabınız ele geçirilirse geri alınana kadar takipçi kaybına uğramamış olursunuz. Ya da binlerce kişiden gelecek takip istekleri ciddi şekilde can sıkıcı hâle gelebilir.

Instagram’da takipçi arttırmayı amaçlayan kullanıcılar takibe takip stratejisini kullandıkları için toplu takipçi silme yada takip etme ihtiyaçları doğuyor. Instagram toplu takipçi silme ve toplu takipçi ekleme uygulamalarının seçimini yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Keza bu uygulamaların bir çoğunda hesabınızı kaybetme riski ile karşılaşabilirsiniz.

Instagram’da eklediğiniz kişileri silmek için tek tek profillerine girerek takibi bırakmanız gerekmektedir. Takibe takip yaparak Instagram’da takipçi arttırmaya çalışan kişiler için bu eklenen kişileri tek tek silmek çok uzun bir işlem olacaktır. Instagram toplu takipçi silme yardımcıları ile kısa sürede eklediğiniz takipleri çıkartabilirsiniz. Toplu takipçi silme işlemi için bir site yada kişiden yardım almadan önce güvenilirliğe çok dikkat etmek gerekiyor.

Bu ihtiyaç üzerine tasarlanmış instagram toplu takip bırakma işlemi için bir uygulamadan yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda takip etmeyenleri silme ve takibi bırakanları tespit etme gibi özellikleri de sizlere kazandıran bu uygulama tavsiye uygulamalarımız arasındadır.

Toplu Takipçi Silme Programımızın adı Unfollow for Instagram – Non followers & Fans“. Bu program sayesinde takip ettiğiniz kişileri toplu halde silebilirsiniz. Google Play Store’dan uygulamayı kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulama ile sizi takip etmeyenleri de görebilir ve sizi takip etmeyen hesapları kolay bir şekilde takip etmeyi bırakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Microsoft Kaizala Kişisel Alan Kullanımı & Özellikleri

Instagram toplu takipçi silme uygulaması ile alakalı sorularınızı bize yorum kısmından yazabilirsiniz. En kısa sürede toplu takipçi silme sorularınızı yanıtlayacağız.

Toplu takipçi eklemek isterseniz diğer bir konumuz olan instagram toplu takipçi ekleme yazımıza göz atabilirsiniz.

“Instagram Toplu Takipçi Silme” üzerine 5 yorum

  1. Levent says:
  2. Levent 2 says:
  3. hüseyin says:
  4. fatih says:
  5. asdasdas says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir