Kapat

iOS 13.4.1 Güncellemesi Yayınlandı

Anasayfa
Güncelleme iOS 13.4.1 Güncellemesi Yayınlandı

Apple, dün akşam saatlerinde iOS 13.4.1 güncellemesini destekleyen tüm cihazlara gönderdi. Güncelleme genel anlamda iyileştirme ve sorun giderici olarak görünüyor. iOS 13.4.1 güncellemesi ile birlikte gelen yeniliklere birlikte göz atalım.

iOS 13.4.1 güncellemesi ile birlikte FaceTime özelinde yaşanan teknik sorun çözülürken, bazı minör hatalar da giderildi ve performans iyileştirmeleri yapıldı.

→ Daha eski sürüm iOS kullanıcılarının FaceTime aramalarına katılamamasına neden olan sorun düzeltildi.

→ Ana ekrandaki hızlı eylemler menüsünden Bluetooth’un seçilememesine neden olan, Ayarlar uygulamasıyla ilgili bir hata giderildi.

→ iPad Pro 12,9 inç (4. nesil) ve iPad Pro 11 inç (2. nesil) modellerinde Denetim Merkezi’ndeki veya kilitli ekrandaki El Feneri düğmesine dokunulduğunda el fenerinin açılmamasına neden olan bir sorunu giderildi

→ Ana ekrandaki hızlı eylemler menüsünden Bluetooth’un seçilememesine neden olan, Ayarlar uygulamasıyla ilgili bir hata giderildi.

iOS 13.4.1 güncellemesini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi yolunu takip ederek yükleyebileceğiniz gibi  üzerinden de bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Apple'ın 700$'lık Masraf Çıkaran 6$'lık Tasarım Hatası Çözüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir