Kapat

IOSToken ( IOST ) coin nedir? Geleceği var mı?

Anasayfa
Kripto Para IOSToken ( IOST ) coin nedir? Geleceği var mı?

IOSToken ( IOST ) coin nedir?

IOST, internet hizmeti ( IOS ), yatay ölçeklenebilirlik ve yüksek işlem gücü sağlamak için tasarlanmış, yenilikçi ve güvenli bir blokaj zinciri paradigmasıdır. IOST platformu, kullanıcılarına yalnızca çevrimiçi hizmetler ve dijital mal alışverişinde tamamen merkezi olmayan bir şekilde ulaşmayı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geliştiricilerin büyük miktarda kullanıcıyı destekleme yeteneği ile büyük ölçekli Apps uygulamasına olanak tanır.

Verimli Dağıtık Paylaşım ve İyileştirme üzerinde uzlaşma yaklaşımı gibi çığır açan yenilikler serisi ile, güvenliği garanti ederken sistemin verimliliğini son derece arttırıyorlar.

Binance borsasında saat 10:00 da işlem görmeye başlayan IOST coin dağıtılan ücretsiz coinlerin birden bozdurulması sonucu %90 gibi bir düşüş yaşamıştır. Bu düşüş ne kadar sürecek ve hediye coinlerin satışından sonra hangi noktada olacaklar hep birlikte göreceğiz.

 

IOST coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → https://twitter.com/teknoburTeknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarların kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tim Draper'dan Bitcoin için müthiş iddia!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir