Kapat

iPhone 11 Pro, Pro MAX Kasası Soyuluyor mu?

Anasayfa
HABER iPhone 11 Pro, Pro MAX Kasası Soyuluyor mu?

Apple’ın bugün Türkiye’de satışa çıkarttığı yeni amiral gemileri iPhone 11 ve iPhone 11 Pro Max için şok bir iddia yayılmaya başladı. iPhone 11 Pro serisinde kasanın arka yüzeyini değiştiren Apple bir önceki iPhone XS serisindeki çizilme sorunlarını ortadan kaldırmayı hedefliyor. Yeni arka yüzeyde yapılan testlerden başarılı olarak geçen iPhone 11 Pro serisi bu seferde kasadaki soyulma sorunu ile gündeme geldi.

Türkiye’den haftalar önce Avrupa ve Amerika’da satışa çıkan iPhone 11 Pro serisini alan kullanıcıların bir çoğu kasasındaki soyulma sorunu ile alakalı Apple’a şikayette bulundu. Sosyal hesaplardan sorunu dile getiren kullanıcıların sayısı şimdilik çok az olsa da kullanıcıların kafasında soru işaretleri yaratmaya başladı. Şikayetler incelendiğinde bir çoğunun fiziksel hasar sonucu oluştuğu ve özellikle açık renk tercih eden kullanıcılardan daha fazla şikayet alındığı görülüyor.

Daha önce iPhone X Beyaz renk kasa soyulma sorunu ile gündeme gelmişti. Kasası çok çabuk çizilen Beyaz iPhone X kullanıcılar tarafından çok az tercih edilmeye başlanmıştı. Yeni amiral gemisi 11 Pro serisinde kasa çizilmesi ve soyulması sorunu artacak mı önümüzdeki günlerde göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Yeni Renk Seçenekleri ve Dual Kamerası ile "iPhone 11" Resmi Olarak Tanıtıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir