Kapat

iPhone 12 Nasıl Olacak? Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Anasayfa
HABER iPhone 12 Nasıl Olacak? Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple, yeni iPhone 12 serisi telefonları tanıtmaya hazırlanıyor. Dünya genelinde yaşanan salgın süreci cihazların tanıtım tarihlerini etkilerken Apple’ın Eylül ayında iPhone 12 serisini tanıtması bekleniyor. Şirkete yakın kaynakların büyük bir aksilik olmazsa tanıtımın Eylül ayında yapılacağı bilgisi aldıkları biliniyor. Olası bir B planına göre ise tanıtım Kasım ayına sarkabilir. Peki yeni iPhone modelleri hangi özelliklerle gelecek? iPhone 12 cihazlarının çıkış fiyatları ne olacak?

Apple’ın bir önceki seride olduğu gibi Eylül ayında iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max adında üç yeni modeli duyurması bekleniyor. iPhone 11 serisine benzer bir kasa ile çıkması beklenen iPhone 12 de arka kısmın güçlendirilmiş ve çizilmeye karşı ekstra dayanıklı bir metarley ile destekleniyor. iPhone 12 serisinin beklenildiği üzere 4 kameralı olarak piyasaya çıkması bekleniyor.

Ayrıca yeni seride ön paneldeki kamera çentiğininde küçüldüğünü söyleyebiliriz.

iPhone 12 serisi 5G destekli olarak çıkacak ve e-Sim teknolojisini destekleyecek donanıma sahip olacak.

iPhone 12 serisi ile alakalı en ilginç bilgi ise kutudan kulaklık çıkmayacak olması. Apple yeni dönemde kablosuz kulaklıklara olan ilgiyi yönlendirmek için telefonların yanında verdiği kulaklıkları kutu içeriğinden çıkarmayı planlıyor.

iPhone 12 fiyatı beklenenin biraz üzerinde olacak şuan için fiyat konusunda bir sızıntı yok ancak Covid-19 salgını sonrası teknoloji dünyası ciddi oranda etkilendi. Üretim bandında yaşanan sıkıntıların fiyatlara yansımaması kaçınılmaz görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  GXShares ( GXS ) Coin nedir? Geleceği var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir