Kapat

iPhone 8 Ne Zaman Çıkıyor? Tasarımı Nasıl Olacak?

Anasayfa
HABER iPhone 8 Ne Zaman Çıkıyor? Tasarımı Nasıl Olacak?

iPhone 8 Ne Zaman Çıkıyor! Henüz iPhone 7S piyasaya sürülmemişken internette dolaşan haberler ve sızıntılar akıllarda ciddi soru işaretleri oluşturuyor. iPhone 7S çıkarılmadan iPhone 8‘in piyasaya sürüleceği konusunda bir takım söylentiler mevcut ancak Apple firmasından henüz resmi bir açıklama yapılmış değil.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 7S ve iPhone 8 için mütiş bir iddia daha ortaya atıldı. Hatta iPhone 8‘in tasarım şeması internete sızdırıldı. Sızıntıya göre iPhone 8 internette dolaşan asparagas haberlerdeki gibi tamamen çerçevesiz değil ancak  üstten, alttan, sağdan ve soldan oldukça ince eşit kalınlıkta bir çerçeve ile üretilecek gibi görünüyor. Aynı zamanda bilindiği gibi ön kısmında home tuşu yer almıyacak olan iPhone 8 Apple tutkunlarını iyice heycanlandıracak gibi duruyor.

Apple iPhone 7S ve iPhone 8 seri üretime geçildi!

iPhone 8 modelinin geliştirilmesi ve tasarımının tamamlanmasından sonra Apple’ın piyasaya çıkması beklenen her iki model için iPhone 7S ve iPhone 8 seri üretime geçtiği söyleniyor.

Apple iPhone 7S ve iPhone 8 modellerinin piyasaya ne zaman çıkacağına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapmış değil!

Bizim tahminlerimiz iPhone 7S modelinin 2017 Eylül – Ağustos ayları arasında piyasaya çıkarılacağı yönünde aynı şekilde iPhone 8 modelinin ise yeni yılda yani 2018 yılında satışa sunulacağını düşünüyoruz.

iPhone 7S ne zaman çıkıyor? iPhone 7S satış tarihi ne zaman? iPhone 7S Türkiyeye ne zaman gelecek? iPhone 8 ne zaman çıkıyor? iPhone 8 lansmanı ne zaman? iPhone 8 fiyatı ne olacak? iPhone 8 satışa ne zaman çıkacak? iPhone 8 Türkiyeye ne zaman gelecek? iPhone 8 incelemesi? iPhone 8 ekranı nasıl olacak? iPhone 8 özellikleri nasıl olacak? iPhone 8 çerçevesi nasıl olacak kasası değpişiyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir