İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

iPhone İçin En İyi Borsa Uygulaması

Borsayı telefonundan takip eden yatırımcılar için verileri kısa aralıklarla güncellenen ve sürekli işlem yapılabilen bir uygulama bulmak oldukça zordur. Çoğu mobil borsa uygulaması çalışmıyor yada sürekli hata veriyor. Apple iPhone telefon kullanan yatırımcılar için borsayı telefonlarından rahatlıkla takip edebilecekleri uygulamaları genel olarak inceledik. iPhone için en iyi borsa uygulamasını seçerken ilk olarak kullanıcı yorumları ve indirme sayısını göz önünde bulundurduk daha sonra uygulamaları kendimiz deneyimleyerek sağladıkları artıları gözleme imkanımız oldu.

Detaylı bir araştırma sonucunda kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve kullanılan mobil borsa uygulamalarından iki tanesini sizlere rahatlıkla önerebiliriz. iPhone için en iyi borsa takip uygulamaları olarak belirlediğimiz Investing ve Foreks Mobil uygulamalarını size önerebiliriz.

 

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

iPhone İçin En İyi Borsa Uygulamaları

Investing nedir? Nasıl kullanılır?

Investing online veri ve haber hizmeti veren, kullanıcılarına finansal bilgi sağlayan bir platformdur. Uygulama oldukça kullanışlı sohbet bölümünde diğer yatırımcılar ile yatırımlar üzerinde konuşabilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Uygulama verileri sürekli anlık olarak güncellenmektedir. Investing para yatırma işlemi kabul etmez. Yani Investing uygulamasına para yatıramaz ve çekemezsiniz. Yatırım işlemlerini farklı bir banka yada finans uygulaması üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Investing iPhone telefonlar için genel anlamda uygulamanın sürekli güncellenmesi, daha az hata vermesi ve anlık olarak doğru finansal verileri yansıtması ile borsa takip uygulamaları arasında en iyisi gibi duruyor.

Foreks Mobil nedir? Nasıl kullanılır?

Foreks Mobil her türlü yatırımcının en basit şekilde kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Foreks Mobil üzerinden tüm piyasaları anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Forex Mobil uygulama içinde alım satım işlemlerine olanak sağlamaktadır. Bu noktada tek şart aracı kurumlardan herhangi bir tanesinde hesabınızın olmasıdır. Foreks mobil için lisans satın almazsanız özel analizlerden ve alarm kurma özelliğinden yararlanamazsınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Foreks Mobil uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Ancak Foreks mobil lisans satın alma işlemi yapmazsanız verileri gecikmeli olarak görürsünüz. Bu nedenle iPhone için en iyi mobil borsa uygulaması sıralamasında birinci sıraya koyamadık.

 

iPhone telefonlarda yüklü olarak gelen borsa uygulamasının kullanımı biraz zor olduğundan çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmiyor. iPhone borsa uygulaması çalışmıyor yorumları çok sık yapıldığı için listemize iPhone borsa uygulamasını eklemedik.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar