Kapat

iPhone X kasası soyuluyor mu?

Anasayfa
Çözüm iPhone X kasası soyuluyor mu?

Apple ürünlerine son gelen zam ile birlikte iPhone X başlangıç fiyatı 7.500 TL civarına geldi. Bu bedelleri ödeyerek aldığımız telefonun dayanıklılığı ve kozmetik görüntüsüne oldukça fazla önem veriyoruz. Çeşitli telefon kılıfları kullanarak iPhone X kasasını çizilmelere karşı koruyabiliriz ancak bazı durumlarda ne yaparsak yapalım kasada soyulma yada çizilmeler olabilir.

Özellikle iPhone X nemli bir ortamda uzun süre kaldığında alacağı hafif bir darbede bile kasasında soyulma olabilir. En çok soyulma ve çizilmenin rastlandığı iPhone X modeli ise beyaz renk olan tasarım bunun en büyük nedeni açık metal rengin kusurları çabuk belli etmesi olabilir.

Space Gray modelinde çizikler ve soyulmalar çok daha az belli oluyor.

iPhone X'in darbelere karşı daha dayanıklı olduğunu söylemekte yarar var bir kaç kez düştüğüne şahit olmamıza rağmen henüz bir soyulma yada çizilme görmedik ancak sert bir zeminde sonuç değişebilir. Herşeye rağmen gümüş renk iPhone X'i eski parlaklığına nasıl kavuşacağını oluşabilecek çizikler ve soyulmalardan nasıl kurtulabileceğimizi  Snazzy Labs'tan Youtuber Quinn Nelson en son videosunda anlattı. 

Tabi bu yöntemi denemekte bir ustalık istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir