Kapat

iPhone XR Türkiye satış fiyatı Turkcell tarafından açıklandı

Anasayfa
HABER iPhone XR Türkiye satış fiyatı Turkcell tarafından açıklandı

Ülkemizin büyük operatörlerinden Turkcell , Apple’dan önce iPhone XR fiyatını açıkladı. Yeni modellerin en uygunu olan XR modelinin fiyatının hiçte uygun olmadığını söylemeliyiz. Yeni iPhone ailesinde 5.8 inç XS ve 6.5 inç XS Max modelleri OLED ekran ile gelirken ailenin daha uygun olan modeli 6.1 inç boyutundaki iPhone XR merakla bekleniyor.

Bu model 750 dolarlık yurt dışı fiyat etiketiyle 2018 yeni nesil iPhone ailesinin en uygunu. XR modelinin fiyatı Turkcell tarafından açıklandı. Fiyatlara göz gezdirdiğimizde iPhone XR 64 GB için 7.399 TL , 128 GB için ise 7.799 TL olarak fiyatlandırıldı. Altı farklı renk seçeneği bulunan modelin renk seçenekleri ise kırmızı , sarı , beyaz , mercan , siyah ve mavi olarak açıklanmıştı.

Turkcell aracılığı ile tarifeye ek alım seçenekleri

İstenildiği takdirde iPhone XR 64 GB tarifeye ek 1231 TL seçeneği ile alınabilirken henüz ürünün diğer seçeneklerinin tarifeye ek fiyatları açıklanmadı. Turkcell tüm bunların yanı sıra ön siparişte olan cihazı satın alan tüm müşterilerine Apple AirPods kablosuz kulaklığı %50 indirimli olarak temin ediyor. Normal fiyatı 1349 TL olan AirPods kulaklık ön siparişte olan herhangi bir cihazı alan kullanıcılar için 675 TL gibi cazip bir fiyata geliyor.

Ailenin üst segment cihazları iPhone XS ve XS Max fiyatları

Turkcell ailenin 5.8 inç boyutunda ki OLED ekranlı XS modelinin 64 GB olan versiyonunu 9.899 TL gibi bir rakamla satışa sunarken 256 GB olan versiyonu içinse 10.799 TL isteniyor. Bir başka OLED ekranlı XS Max versiyonu ise sırasıyla 11.199 TL ve 12.099 TL fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

iPhone XR ne gibi özellikler sunuyor

7.399 TL fiyatıyla karşımıza çıkan bu model sunduğu özelliklerle oldukça güçlü. A12 Bionic işlemcisi ile oldukça yüksek bir performans sunan model, OLED ekran ve ikinci telefoto kamera haricinde bir eksik barındırmıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir