Kapat

iPhone XS ve iPhone XS Plus geliyor!

Anasayfa
HABER iPhone XS ve iPhone XS Plus geliyor!

Apple tutkunlarının merakla beklediği iPhone XS ve yeni modeller hakkında bir takım bilgiler sızdırıldı. iPhone XS ne zaman çıkıyor sorusuda az çok yanıt bulmuş oldu. Daha önce Eylül ayında Apple'ın yeni modellerini tanıtacağını aktarmıştık. Apple dün yeni modellerin lansman tarihi olarak 12 Eylül'ü işaret etti. iPhone XS ve iPhone XS Plus modellerinin görüntüleri ve özellikleri hakkında bilgiler artık gün ışığına çıkmaya başladı.

iPhone XS modeli ile birlikte altın renk seçeneği geliyor

9to5mac‘in yayınladığı bir habere göre iPhone ailesinin yeni modeli olan iPhone XS karşımıza çıktı. Paylaşılan görselde boyutları farklı olan iki model görmekteyiz. 5,8 ve 6,5 inç olmak üzere iki farklı versiyona sahip olacak olan iPhone XS, tanıtılacak olan 3 iPhone modelinden ikisi olarak görünüyor.

Lansman ile birlikte gelen bilgilere göre yeni bir Apple Watch modelide geliyor. iPhone XS satışlarının ne zaman başlayacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konusunda henüz net bir bilgi bulunmazken lansman sonrasında Amerika'da ilk olarak satışa sunulması bekleniyor. iPhone XS modelinin özelliklerini önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız.

 

“iPhone XS ve iPhone XS Plus geliyor!” üzerine 2 yorum

  1. hüseyin says:
  2. fatih says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir