Kapat

John McAfee, BTC’deki yükseliş daha başlangıç!

Anasayfa
HABER John McAfee, BTC’deki yükseliş daha başlangıç!

McAfee yazılım şirketinin kurucusu John McAfee, Twitter'dan verdiği sinyaller ve kripto paralara verdiği destek ile takipçi sayısını her geçen gün arttırıyor. Son zamanlarda Bitcoin üzerindeki düşüşün geçici olduğunu savunan McAfee iki günlük BTC artışının ardından Twitter'dan bir mesaj yayınladı.

John, BTC'nin değerinin 1.000 $ 'ın üzerindeki yükselişinin, uzamış bir yukarı hareketin sadece başlangıcı olduğunu düşünüyor. Bitcoin için önümüzdeki haftalarda boğa piyasasının etkin olacağını düşünen McAfee Bitcoin için astronomik iddialarına devam ediyor.

John, 2017 Kasım ayında attığı bir twitte "2020 sonu için daha önce BTC 500.000 dolar olacak demiştim ancak BTC çok daha hızlı ilerliyor. Bu ilerleyiş 2018 yılında aynı hızla devam ederse 2020 yılında 1 Bitcoin 1 Milyon Dolar olabilir" iddasında bulunmuştur.

Peki John McAfee ne kadar güvenilir. Abartılı bir hayat süren McAfee ICO'ları ve Blockchain projelerini sosyal medya hesaplarıyla tanıtmak için yüksek ücret almakla suçlanıyor. Twitter hesabından ard arda verdiği sinyaller sonucunda bir çok takipçi kısa sürede büyük zarar yaptığınd ise hesabının hacklendiğini söylemişti.

Yatırım yapmadan önce kişisel olarak iyi araştırmalar yapılması her zaman daha yararlı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir