İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Karasu’dan Yazlık Alınır Mı? | Yatırım Fırsatları | Satılık Yazlık

Günümüzde ihtiyaçların yanı sıra yatırım amaçlı yazlık satın alma fikri alternatif yatırımlara göre oldukça güvenli görünüyor. Özellikle İstanbul yakınlarındaki yatırım fırsatları herkesin ilgisini çekmeye başladı. Bu noktada erken davranmak çok önemli!

Geçmişten gelen geleneklerle gayrimenkul yatırımına neredeyse her dönemde pozitif bir bakış açısı var ancak İstanbul dışında yatırım fırsatları konusunda bazı çekinceler olabiliyor. Bu yazımızda internette sıklıkla aratılan bir konuya açıklık getireceğiz. Karasu’dan yazlık alınır mı?

İstanbul’a yakınlığı ve ulaşım kolaylıkları ile dikkatleri üzerine çeken Sakarya / Karasu hakkında merak edilenleri ve yatırım fırsatlarını sizlerle paylaşacağımız bu makale aklınızdaki bir çok soru işaretini de gidermiş olacaktır.

Karasu’dan Yazlık Alınır Mı?

Karasu hakkında pek bilgiye sahip olmayanların ortak sorduğu soru karasudan yazlık alınır mı? Özellikle bu bölgeden yatırım amaçlı yada kullanım için yazlık almak isteyen, reklamları görüp merak eden binlerce kişinin aklındaki soruları yanıtlayalım.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Sakarya Karasu’da bir çok proje hayata geçiriliyor ve bu projelerden yazlık satın alan kişilerin bir çoğu bölgeyi gördükten sonra yakın akrabalarını ve arkadaşlarını da bu bölgede yazlık satın almaya teşvik ediyor. Bunun en büyük sebebi olarak son iki yılda bölgedeki gayrimenkul fiyatlarının 2 kat değer kazanması gösterilebilir. Yeni ulaşım imkanları Kuzey Marmara Otoyolu sayesinde İstanbul – Karasu arasındaki mesafe 1 saat gibi neredeyse şehir içi yolculuk mesafesine düşürüldü ve bu bölgeye olan talep artmaya başladı.

İstanbul’a olan mesafe kısaldığı için Karasu’da pansiyon ve kiralık yazlıklar oldukça fazla ilgi görüyor. Sezon açıldığında bu bölgede kiralık yazlık ve pansiyon bulmak oldukça zorlaşıyor. Doğal olarak buda gayrimenkul fiyatlarını yakından etkiliyor.

Bölgenin gelişmesi ile birlikte Karasu’da yatırım amaçlı yazlık alan bir çok kişi yazlıklarını aktif kullanmaya başlamış durumdadır.

Karasu’da yazlıkların çoğu site içerisinde, havuzlu ve bir çok alışveriş imkanını içerisinde barındırıyor.

Bölgede kışın 1000TL-1250TL yazın ise 3000-4000TL arasında kira geliri elde etmek mümkün.

Dezavantaj olarak Karadeniz suyunun çok dalgalı olması dikkatimizi çekse de yakın zamanda yapılan dalga kıranların bu sorunu büyük ölçüde çözdüğünü söyleyebiliriz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Karasu’dan Nasıl Yazlık Alınır?

Özellikle bu dönemde firmaların İstanbul’dan karasu ya servis imkanları sayesinde bölgedeki yazlıkları gezme ve fikir edinme imkanına sahipsiniz. Karasu’dan ev alınır mı? sorusunun cevabını düzenlenen bu tanıtım turlarına katıldıktan sonra kendiniz verebilirsiniz.

Karasu yazlık yorumları araştırıldığında büyük bir kısmının olumlu olduğunu ve olumsuz olanların ise bazı firmalar tarafından mağdur edilen kişiler tarafından yazıldığını görmek mümkün.

Bölgede uzun zamandır faaliyet gösteren Ekşioğlu İnşaat özellikle ilgili ekipleri ve sundukları avantajlar ile yazlık satışlarında ön plana çıkıyor. Karasu’dan yazlık almak istiyorsanız Ekşioğlu İnşaat tarafından düzenlenen ücretsiz tanıtım turlarına katılabilir bahsettiğimiz tüm avantajları kendiniz daha yakından görebilirsiniz.

WhatsApp destek hattından aklınıza takılan soruları sorabilir ve Karasu’ya giden servisler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum kısmından Karasu hakkındaki düşüncelerinizi tüm ziyaretçilere aktarabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

2 Yorum

2 Comments

  1. Mustafa Karataş

    Ağustos 14, 2021 at 11:33 am

    Bundan 3 sene önce daire aldım şuanda 4 katı fiyatı arttı, şimdi ido da geliyor iyice fiyatlar artacak şiddetle değerlendirmenizi tavsiye ederim. Karasu mükemmel yer

  2. Levent

    Ağustos 20, 2021 at 3:33 pm

    Kısmetse seneye almak istiyorum araştırma yapıyorum satın alanlar yorum yaparsa bizde yeni bilgiler fikir edinmiş oluruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

İnceleme

İnsanlık yavaş yavaş dijital çağa geçiyor; insanlar pandemi nedeniyle sanal alanda daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Metaverse, kimsenin görmezden gelmemesi gereken bir gelecek olarak...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

Çözüm

Backlink, bir web sitesinden farklı bir web sitesine trafik yönlendirmek üzere sayfa içeriğinde URL, metin ve görsel ögelerin kullanılmasıyla oluşturulan köprü bağlantıları ifade eder....

HABER

Kredi notu, tüm bankaların erişebildiği kredi siciliniz, bankalarla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri barındıran bir kişisel finans geçmişini ifade eder. Bankalar kendilerinden borç isteyen yani kredi...