Kapat

Karşınızda 144 Hz panelli ve ince çerçeveli MSI GS65 Thin

Anasayfa
Bilgisayar Karşınızda 144 Hz panelli ve ince çerçeveli MSI GS65 Thin

Özellikle oyuncu kesime hitap eden ve oyuncular tarafından oldukça ilgi gören marka MSI dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Dünyada 144 Hz paneli ilk kez bir notebookta kullanan MSI bu modele MSI GS65 Thin adını vermiş. Peki MSI GS65 Thin hangi konfigürasyonlara yer vermiş?

MSI GS65 Thin özellikleri:

İsimdende anlayabileceğimiz üzere MSI bu cihazı oldukça ince bir yapıda üretmiş. Öncelikle ürün 15.6" olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada ilk defa bir notebookta 144 Hz , 7 ms panel kullanan MSI bu panelin çözünürlüğünü Full HD olarak berlirlemiş. Oldukça ince olan laptop sadece 17.9 mm inceliğe ve yaklaşık 1.9 kg ağırlığa sahip. Ekranın çerçevesiz ince yapısı ise bize %82'lik bir ekran/kasa oranı sunmakta. 

Steelseries'in bağımsız RGB klavyesinin kullanıldığı modelde her tuş ayrı ayrı 16.8 milyon renk seçeneği ile aydınlatılabilir hala getiren MSI bu cihazında yaklaşık olarak 8 saat kullanım süresi sunuyor. Yenilenen Dragon Gaming Center 2.0 ile oyunlarda kullanacağınız ayarları özelleştirmenizi ve cihazın soğutma , ekran özellikleri , ses performansı gibi önemli detaylarını ayarlayabilmenize olanak sağlıyor.

8.Nesil Intel Core i7 performans işlemcisi ile sunulan cihazda Nvidia GTX 1070 grafik kartı sunuluyor. 2 adet RAM slotu bulunan cihaz toplamda 32 GB RAM bellek desteği sunuyor ve önceki nesillere göre yaklaşık %40 daha fazla performans vaad ediyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir