Kapat

KickCoin ( KICK ) nedir?

Anasayfa
HABER KickCoin ( KICK ) nedir?

KickCoin, ICO'lar, ön-ICO'lar, kitle fonlaması ve Crowdinvesting için güvenli ve kolay bir şekilde fon sağlamayı amaçlayan bir Ethereum tabanlı protokoldür. Şirket iki yeni sektörü birleştirmeyi hedefliyor: Blockchain ve Crowdfunding.

Hem kitle fonlaması hem de Blockchain teknolojisi büyük bir potansiyele sahiptir, ancak her iki endüstride başarısız projeler ve dolandırıcılarla dolu. KickCoin, bu problemleri, kitle fonlamasını merkezileşmiş platformlardan ( Kickstarter gibi ) Ethereum tabanlı akıllı sözleşmelere taşıyarak çözmeyi hedeflemektedir.

Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanarak, KickCoin bir kitle fonlaması kampanyası yürütmenin genel giderlerini önemli ölçüde azaltacağını düşünüyor. Kullandıkları akıllı sözleşmeler ile yatırımcıları başarısız projelerden korumayı hedefliyorlar. Yatırımcılara KickCoin blok zinciri temelli jetonları kullanarak başarısız projelerden korunmayı vaat ediyorlar.

Crowdfunding ilk olarak 2009 yılında Kickstarter ve Indiegogo gibi web sitelerinin lansmanı ile duyurulmaya başlandır. Ancak o zamandan beri sınırlı yenilik ve gelişme sağladırlar. KICK, bunu yeni bir Endüstri – Blockchain teknolojisi ve dijital para birimleri kullanarak değiştirmek istiyor.

KickCoin'in çok işlevsel bir platformu var. Sadece bir prototip değil, kullanıcılar istedikleri zaman projelerini KICKICO.com üzerinden sunabilir ve ödemeleri kabul etmeye başlayabilir.

Anlık kripto para bilgilendirmeleri için takip edebilirsiniz → 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Rusya Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları İçin Blockchain'i Kullanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir