Kapat

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan iOS uygulamaları ’62 TL Değerinde’

Anasayfa
HABER Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan iOS uygulamaları ’62 TL Değerinde’

08.04.2019 tarihinden itibaren bir hafta süreyle App Store’da ücretsiz olan uygulamaları kısaca inceliyoruz. Bu uygulamaları hızlı bir şekilde temin etmenizi öneririz keza bu indirimler oldukça kısa bir süre için geçerli olacak. Bu haftanın App Store’da ücretsiz olan uygulamaları;

Trace Heap – My Video Diary

Fiyatı 28 lira civarında olan bu uygulama bir video günlük uygulaması.Günlük tutma alışkanlığınız varsa ve bunu modern bir hale getirmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Bir çok filtreyi içerisinde sunan bu uygulama aynı zamanda videolarınıza ses efektleri eklemenize olanak sağlıyor.

Trace Heap - My Video Diary
Trace Heap - My Video Diary
Developer: Jacky Wu
Price: 34,99 TL
Montly – easy personal budget

Fiyatı 11 lira civarında seyreden uygulama aylık bütçe planlaması yapmanızı sağlıyor. Özellikle harcamalarınızı ve gelirlerinizi takip etmenize yarayan bu programın oldukça kullanışlı bir arayüzü mevcut.

budget monthly to save money
budget monthly to save money
Developer: Marek Ekes
Price: Free
Calcvier – Keyboard Calculator

Normal fiyatı 6 lira olan bu uygulama klavyenizin içerisinde size hesap makinesi kullanma olanağı sunan bir yazılım. Uygulama klavyenize bir hesap makinesi ekleyerek programlar arasında geçiş yapmaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde hesap makinesine ulaşmasınızı sağlıyor. Uygulamayı indirdikten sonra klavyenin içinde görüntüleyebilmek için Ayarlar>Genel>Klavye>Klavyeler>Yeni Klavye Ekle>Calcvier adımlarını yapmış olmanız gerekiyor.

Calcvier - Keyboard Calculator
Calcvier - Keyboard Calculator
Developer: Sergei Shpygar
Price: 26,99 TL
Flowing- Meditation in Nature

Fiyatı 12 TL olan bu uygulama meditasyon yaparak rahatlamak isteyenler için oldukça uygun. Kullanıcının odaklanmasını ve üretkenliğini arttırmak amaçlı tasarlanan bu program bu hafta ücretsiz olarak indirilebilecek.

Flowing ~ Meditation in Nature
Flowing ~ Meditation in Nature
Developer: Franz Bruckhoff
Price: 12,99 TL
Six Pack Abs + Fat Burn Diet

Fiyatı 6 TL olan bu uygulama özellikle yaza fit girmek isteyenlerin ilgisini çekebilir. 30 günlük bir program olarak hazırlanan bu program ile vücudunuzda bulunan fazlalıkları atmayı başarabilirsiniz. Dört farklı günlük çalışma oluşturan yazılım vücut kitle endeksi hesabıda yapabiliyor.

Six Pack Abs + Fat Burn Diet
Six Pack Abs + Fat Burn Diet
Developer: Denis Prokopchuk
Price: 1,99 TL+

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir