İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Kishu inu (KISHU) Coin Nedir? | Geleceği ve Toplam Arz

Kishu inu (KISHU) coin diğer tüm meme kripto para birimlerinin çok daha ötesinde bir yer de diyebiliriz. Şaka amaçlı üretilmiş kripto paraların geneline shit coin deyip hiç yaklaşmayan ve alım satımlarına karşı olan topluluğa adeta savaş açmış diyebiliriz. Topluluğa verdiği değer ve ödüllerle herkesin fikrini değiştirmeye odaklı bir kripto para dememiz de mümkün.

Kishu inu (KISHU) coin sürekli almış olduğu güncellemeler ve dağıtmış olduğu ödüller ile sürekli adından bahsettiriyor. Shiba Inu ile bir ortaklığı bulunmuyor. İsim benzerliği ise sadece isim benzerliği her meme coin gibi topluluk esaslı ilerleme sağlıyor. Yol haritalarında ise Kishu inu (KISHU) coin sahibini artırmak en büyük hedefleri gibi görünüyor. İlk hedefleri olan 500 Kishu inu (KISHU) coin sahibi tamamlanması ardından ödüller dağıtıldı, kutlama yapıldı da diyebiliriz. Şu an ise 200.000+ kişisel cüzdan da duruyor.

Kishu inu (KISHU) Coin Amaç Nedir?

Meme coinler aslında pek bir amaç uğruna değil ‘de daha çok meme (şaka) amaçlı olduğu için bir hizmete ya da faaliyete tabii değillerdir. Kishu inu (KISHU) Coin Amaç Nedir? Sorusu da tamamen boşluğa düşüyor diyebiliriz. Örnek olarak cordana (ADA) amacı gibi ya da Ripple (XRP) gibi bir merkeziyete sahip olmazlar. Kishu inu (KISHU) coin ise faaliyet olarak kendisine topluluğu hedef almış durumda.

Kishu inu (KISHU) coin slogan olarak “küçük meme büyük hayal” sloganını kullanıyor, anlatılmak istenen ise kishu inu köpek cinsinin ve sunulmuş fiyat seviyesinin oldukça küçük olduğu ortak nokta. Büyük hayal denme sebebi ise topluluk arasında yapılmış olan adalet dağıtımı, her alım satım ‘da Kishu inu (KISHU) coin sahipleri %2 oranında Kishu inu (KISHU) hesabına artı şekilde tanımlanacak.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kishu inu (KISHU) Coin Güncellemeler

Kishu inu (KISHU) coin sürekli şekilde güncelleme alması ile de pek çok kez haber konusu olur. Son hedeflenen faz4 çalışması kod adı büyüme olarak nitelenmiş durumda ve bu 4. Adımda NFT Pazar yeri güncellemesi alması hedeflenmiş. KISHU Sandığı oluşacak ve son güncelleme ile birlikte hayata geçirilecek. (Açıklanmış olan son güncelleme)

Güncellemeler genel’ de fiyata ve piyasa sıralamasına iyi yönde etki eden bir tür yeniliktir. Son güncelleme ile ise Kishu inu (KISHU) adından çok kez söz ettirmeye devam edecek gibi görünüyor. Gün geçtikçe hacmi artması yanı sıra 500 kişilik hedef içerisinde bulunan kişilerin %2 alım satım dağıtımından almış oldukları Kishu inu (KISHU) son 1 haftalık alım yapılan cüzdanların tamamını oluşturmakta.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...