Kapat

Knight Online Açılmıyor! DC Sorunu Nasıl Çözülür?

Anasayfa
Çözüm Knight Online Açılmıyor! DC Sorunu Nasıl Çözülür?

Knight Online oyuncuları yaklaşık 48 saattir oyundan sürekli DC oluyor yada oyuna giremiyor. Peki Knight Online neden açılmıyor? Knight Online serverları neden DC veriyor? Öncelikle belirtelim Knight Online DC sorunu bilgisayarınızdan yada internetinizden kaynaklanmıyor.

Knight Online sunucuları iki gündür ciddi bir şekilde saldırı alıyor. Hatta bu saldırıları yapanlar Twitch yayınlara katılıp serverları ne zaman kapatacaklarını yazıyor ve istedikleri an oyunu kapatabiliyorlar. Oyunu kapatmak derken aslında oyunu kapatmıyorlar sunuculara saldırdıkları için oyundaki hesaplar disconnect oluyor. Sistem sizi oyundan attığında tekrar girebiliyorsunuz ancak saldırı olduğu an yeniden oyundan dc oluyorsunuz.

Bugün Knight Online GM’lerinin yaptığı açıklamada saldırıların bir kısmının bertaraf edildiği ancak sorunun tamamen çözülmediği belirtildi. Kısa süre sonra bu saldırıların tamamen bertaraf edileceği söylenirken oyuncular arasında iki gündür yaşanan bu sıkıntılardan sonra telafi hediyeleri dağıtılacağı konuşulmaya başlandı.

Yaklaşık 48 saattir KO sonucuları saldırı altındayken ilginç bir detay dikkatlerden kaçmadı Vodafone hattı üzerinden internet erişimi sağlayarak oyuna giren hesaplar oyunu sorunsuz oynayabiliyor ve hiçbir şekilde DC olmuyorlar. Bunun nedeni henüz bilinmezken bazı oyuncularda DNS ayarlarını değiştirdiklerinde sorunun ortadan kalktığını belirtiyor. Eğer bir Vodafone hatta sahipseniz kablosuz bağlantı ile oyuna erişim sağlayarak şuan için kesintisiz oynayabilirsiniz.

Knight Online ekibinden yeni açıklamalar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  TikTok Fenomen olma! Hayran arttırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir