Kapat

Knight Online Start Gelmiyor Sorunu [ÇÖZÜM]

Anasayfa
Çözüm Knight Online Start Gelmiyor Sorunu [ÇÖZÜM]

Knight Online oyuncularının neredeyse tamamı Start gelmiyor sorunu ile dönem dönem karşılaşmıştır. Oyun bakıma alındığında yada oyuna reset geldiğinde uygulama giriş ekranına start gelmez. Bunun yanı sıra internet bağlantısı sorunlarında ve güncelleme yarıda kesildi ise oyuna yine start gelmeyecektir.

Knight Online start gelmeme sorunu yaşıyorsanız giriş ekranında “Checking version and preparing to launch game” hatası, “Login server connection failed please retry connecting” hatası yada “Could not download files Restarting file download” hatası alabilirsiniz. Oyun bakımda değilse ve diğer kullanıcılarda sorun yoksa bir kaç ayar yapmanız yada versiyonu kontrol etmeniz gerekmektedir. Genelde güncelleme yarında kesildiğinde yada tam yüklenemediğinde “version invalid” hatası alınmaktadır.

Öncelikle internet bağlantınızı kontrol ediniz. Bağlantıda kopmalar varsa yada internete bağlı değilseniz oyuna start gelmeyecektir. Bunun yanı sıra VPN servislerini kullanıyorsanız bazı ülkelerde oyun engelli olduğundan yine oyuna start gelmeyecektir. Bu ayarları düzenlemeniz ve internet bağlantınızı kontrol etmeniz gerekmektedir.

İnternet bağlantısında sorun yok ve start hala gelmiyor ise aşağıdaki adımları takip edip son güncellemeleri yenilemelisiniz.

→ Knight online başlangıç ekranını açın

→ OPTION seçeneğine tıklayın

→ Sağ üst köşedeki Game Version kısmına bir kaç patch düşük sayı girin “örneğin; 2260”

→ Daha sonra Contents of the Update butonuna tıklayın

→ Çıkan bildirime Evet dedikten sonra

→ Save Changes and Start seçeneğine tıklayarak oyuna yeniden giriş yapmayı deneyin. Son gelen patch dosyaları yeninden yüklenecek ve oyun açılacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Tik Tok Profil Resmi ( Video ) ekleme | Değiştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir