Kapat

Kripto para kar etme sanatı! Bu makaleyi okumadan yatırım yapmayın…

Anasayfa
HABER Kripto para kar etme sanatı! Bu makaleyi okumadan yatırım yapmayın…

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, ZCash, XRP, NXT ve isimini sayamadığımız 1400 küsür kripto paradan herhangi birine yatırım yapmak istiyor musunuz? O zaman bu makalemizi mutlaka okumanız gerekiyor.

Öncelikle kripto para alım satım işlemleri sabır gerektirmektedir.  Alım satım işlemlerinde kullanacağınız yatırım için ayırdığınız bütçe cebinizdeki yada banka hesabınızdaki paranın tamamını kapsamamalıdır. Her borsa işleminde olduğu gibi Bitcoin ve Altcoin alım satımlarında da zarar etme olasılığınız vardır.

Özelikle 22.12.2017 tarihinde yaşandığı gibi kripto paralar zaman zaman çok fazla düşmektedir. Bu düşüşler bazen 24 saat içerisinde olabilir. Çünkü bu sistemin kurucuları her zaman size kar dağıtmayacaktır.

Sizin yapmanız gereken bu sistemin bitmeyeceğine güvenmektedir. Ağaç silkelercesine küçük yatırımcıları bir gün boyunca Panik satışını zorlayan sistem ciddi oranda kar etmiştir. Yani kasa kazanmıştır. Yatırımlarını koruyan kullanıcılar günün sonunda gülen taraf olacaktır. Çünkü kripto paralar %50 düşse de yeniden çıkışa geçecektir.

Sitemizde yaptığımız haberlerin çoğunda panik satışı yapılmamasını ve kripto paraların yeniden çıkacağını söyledik bizi takip eden kullanıcılar bu işten her zaman en az zarar ve maksimum kar ile çıkmaktadır.

10 yıllık bir sistem 1 günde asla çökmez…

Kripto para yatırımı için ideal ekosistem;

→ Bütçeni belirle ( Ne kadar yatırım yapmalıyım? )

→ Yatırım miktarına göre en az 100 adet olacak şekilde hangi kripto parayı alacağını belirle ( Örneğin 100 dolar yatırdınız, XRP 1 dolar dan 100 adet alın ) Alım yaptığınız kripto para 100 adetten az ise size kar sağlaması zordur.

→ Yatırımını Kısa, Orta yada Uzun vade için mi yapacağını belirle ve buna göre tercih yap.( Kripto para belirlerken Türkçe kaynaklardan teknobur.com araştırma yap geleceği olan bir kripto paraya yatırım yap aksi halde aylarca paran aynı değerde kalacaktır. )

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  Site kapalı olduğunda Google linkleri silinir mi?

→ Acele etme ve yatırım yaptığın para birimini takip et

→ Sürekli aynı kripto paraya yatırım yapma. En uygun ve doğru zamanda bozdurma işlemini yap ve yeni para birimini araştır. ( Türkçe kaynak : teknobur.com )

Bu sisteme düzenli olarak uyan bir kullanıcının zarar etme olasılığı çok düşüktür.

Kripto para yatırımı yapmak istiyorsanız makalemizi inceleyiniz…

Sizden gelenler;

Ne zaman bitcoin almalıyım? Satışları ne zaman yapmam gerekiyor? Bitcoin düşüyor satayım mı? Kripto paralar düşüyor satılmalı mı? Kripto paradan zarar edilir mi? Kripto para yatırımında nelere dikkat etmek gerekiyor? 2018 yılında kripto paralar ne olacak? 2018 yılında en çok artacak kripto paralar?

Teknobur.com’da yer alan analiz, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analizler, yazarlar kişisel görüşlerine ve araştırmalarına dayanmaktadır. Bu analizler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.teknobur.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir