Kapat

League of Legends 9.9 Yaması Yayınlandı

Anasayfa
HABER League of Legends 9.9 Yaması Yayınlandı

Riot Games, League of Legends için bu yılın en büyük yamasını yayınladı. Yayınlanan 9.9 yaması ile birlikte Aatrox ve Tahm Kench gibi şampiyonlara büyük değişiklikler getirildi. Onlarca değişikliği içeren bu yama ile ilgili aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.

Aatrox

Geliştirici ekip Aatrox’u daha dengeli bir hale getirmek amacıyla genel mekaniklerde değişiklik yapıldığını belirtti. Yama notlarında belirtildiği üzere: “Yenilenen Aatrox, dirilmesinin sağladığı güvence sayesinde rakiplerin ortasına dalıp rakiplerine tek attığı bir oyun tarzı benimsedi.” Böylece ekip Aatrox’un ultisinin dirilme özelliğine bazı değişiklikler getirdi.

Aatrox’un Q yeteneği hasar ve bekleme süre bakımından iyileşirken W yeteneğinin süresine ufak bir artış getirilecek.

Tahm Kench

Tahm Kench, Lezzet Yolculuğu yeteneği ile takım arkadaşlarını zorlu durumlardan kurtaması sayesinde oyunlarda en çok tercih edilen şampiyonlardan biri haline geldi. Ancak 9.9 yaması ile birlikte Tahm Kench de bazı değişiklerden payını alacak.

Rakan

Rakan uzun zamandır dengelenmesi talep edilen bir şampiyondu. 9.9 yama notlarına göre Rakan’ın R > W kombosunun yetenek setinin sahip olduğu gücün çok büyük bir bölümünü kapsadığı belirtildi. Bundan dolayı karakteri başka alanlarda güçlendirmek için Seri Cazibe yeteneği kısıtlandı.

Tüm yama notlarına League of Legends resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR →  League of Legends İran ve Suriye'de Yasaklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir